POMORSKI CZARODZIEJ 2020  - FINAŁ!!!

POMORSKI CZARODZIEJ 2020  – FINAŁ!!!

14 listopada 2020r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Programowania „POMORSKI CZARODZIEJ”. Konkurs składał się z 3 etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Nasi uczniowie ze „Szkolnego Koła Programowania” kl. 1-3, przystąpili do konkursu po raz pierwszy w poprzednim roku szkolnym – w lutym 2020r. Ze względu na pandemię, konkurs został przerwany i przywrócony w bieżącym roku szkolnym. Miło mi poinformować, iż w swojej kategorii wiekowej najwyższe miejsca uzyskali:

IV miejsce – Oskar Jankowski – kl.3c

VII miejsce – Hubert  Wasilkowski – kl.3a

X miejsce – Marta von Mach – kl.3a

XVI miejsce – Lena Kotłowska – kl.3c

GRATULACJE!!!

Opiekun konkursu – Anna Piekarczyk

 

„Pomorski Czarodziej” to konkurs programistyczny dla szkół podstawowych i gimnazjów województwa pomorskiego, organizowany przez wolontariuszy pracujących nad rozwojem oprogramowania w firmie Intel Technology Poland. Konkurs składa się z 3 etapów:

Etapy konkursu:

  • Etap szkolny (120 minut, on-line)
  • Etap powiatowy (rejonowy) (120 minut, on-line)
  • Etap wojewódzki (150 minut, on-line): 11.2020, godz.10:00

 

Kolejny POMORSKI CZARODZIEJ 2021 –  już w styczniu  2021!!!

ZAPRASZAM!!!

 

Koordynator konkursu – Anna Piekarczyk

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150