POLSKA – MOJA OJCZYZNA – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

DESCRIPTION

POLSKA – MOJA OJCZYZNA – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”. Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej oraz kształtowanie świadomości narodowej.

Do konkursu zgłoszono trzy prace uczennic wykonane na kółku plastycznym dla klas I – III.

Wyniki:

I miejsce zdobyła – Lea Pańczyszyn kl. 3a

II miejsce zdobyły – Maja Studniarz kl. 3a

– Nicola Ostapowicz kl. 2c

Gratulujemy!!!

Opiekun kółka:                                                                                                                                              p. Celina Skibicka