POLSKA – MOJA OJCZYZNA – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

DESCRIPTION

POLSKA – MOJA OJCZYZNA – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”. Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej oraz kształtowanie świadomości narodowej.

Do konkursu zgłoszono trzy prace uczennic wykonane na kółku plastycznym dla klas I – III.

Wyniki:

I miejsce zdobyła – Lea Pańczyszyn kl. 3a

II miejsce zdobyły – Maja Studniarz kl. 3a

                  – Nicola Ostapowicz kl. 2c

                                                                                                          Gratulujemy!!!

                                                                                                                                             Opiekun kółka:                                                                                                                                              p. Celina Skibicka

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150