Podsumowanie Miejskiego Konkursu „Lębork w obiektywie”

Podsumowanie Miejskiego Konkursu „Lębork w obiektywie”

9 marca w SP nr 5 w Lęborku odbyło się podsumowanie Miejskiego Konkursu Fotograficznego „Lębork w obiektywie” – dla uczniów klas I-III. Miło nam poinformować, iż wśród 6 nagrodzonych, znalazło się aż trzech uczniów z naszej szkoły.

 

I miejsce dla Wojciecha Obalińskiego kl.1aopiekun Celina Skibicka

 

Wyróżnienia dla:

 

  • Mai Klasy kl. 3dopiekun Anna Piekarczyk
  • Izabeli Grunholc kl.3d opiekun Anna Piekarczyk

 

Ponadto Wojciech Obalinski dostał Nagrodę Dyrektora SP5.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Nagrodzeni uczniowie mogli obejrzeć apel pod hasłem „Lębork -Błękitna Kraina” okraszony tańcami, kojącą muzyką, prezentacją multimedialną „Historia lęborskich żabek”, oraz prezentacją zdjęć ukazujących dawny Lębork. Na zakończenie uczniowie mogli degustować laski świętego Jakuba.

 

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150