Poczta Walentynkowa

Poczta Walentynkowa

Od poniedziałku 6 lutego 2023 r. w naszej szkole rusza Poczta Walentynkowa. W holu głównym szkoły znajduje się skrzynka na walentynkowe kartki. Zachęcamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły do zabawy. Uczniu/uczennico okaż komuś swoją sympatię i stwórz najpiękniejszą kartkę walentynkową dla ulubionego przyjaciela, a może dla ulubionego nauczyciela? Nie zapomnij napisać na karnecie imienia, nazwiska i klasy osoby, do której adresujesz kartę. Liściki można wrzucać do skrzynki do 10 lutego 2021 r. (piątek). Kartki zostaną rozdane w dzień Walentynek. Prosimy, aby 14.02.2021 r. wszyscy Uczniowie oraz Pracownicy szkoły ubrali się na CZERWONO.

Organizatorzy: Magdalena Okrój, Kamila Wrońska, Joanna Kogut

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content