''Kubuś Puchatek i inne misie''

Ogólnopolski sukces naszej uczennicy

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

 

„Kubuś Puchatek i inne misie”

 

W konkursie wzięło udział 690 uczestników w wieku od 3 do 22 lat z Raciborza i powiatu raciborskiego oraz Rzeszowa, Lubina, Chełma, Konina, Szumowa, Wadowic, Ostrowca Świętokrzyskiego, Gostynina, Gilowic, Lęborka, Włocławka, Stalowej Woli, Sosnowca, Gryfowa Śląskiego, Krotoszyna, Krosna i Parszowa.
W sumie na konkurs wpłynęły 653 prace. Tematem konkursu było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki związanej z misiami.
Prace oceniane były w następujących kategoriach wiekowych: kategoria I – do lat 6, kategoria II – od 7 do 10 lat, kategoria III – od 11 do 14 lat, kategoria IV – powyżej 15 lat, kategoria V – rodzinna (prace wykonane przez dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia i ich rodziców lub prawnych opiekunów).

 

Wyniki konkursu w kategorii prace komputerowe:

 

I miejsce – Daria Patelczyk 9 l. Lębork –„Kubuś Puchatek”
II miejsce – Mikołaj Kwiatoń 7 l. Chełm – „Kubuś Puchatek”
III miejsce – Aleksandra Pawlik 7 l. Sosnowiec – „Mis Uszatek”
III miejsce – Jakub Ratajewski 6 l. Przedszkole Rzuchów –„Kubuś Puchatek”

 

wychowawca: Celina Skibicka

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150