„Nocka w szkole” – tak bawi się 3a

„Nocka w szkole” – tak bawi się 3a

W piątek 25 października uczestniczyliśmy w imprezie „Nocka w szkole”. Nasza przygoda z zabawą rozpoczęła się o 20.00. Z animatorką bawiliśmy się cztery godziny. Uczestniczyliśmy w skokach na piłce, w biegach na kubkach, rozmawialiśmy przez telefon wojskowy w grupach, układaliśmy domino, malowaliśmy sobie twarze i przebieraliśmy się w śmieszne stroje. Jednak najbardziej podobały nam się biegi w szerokich gatkach i wyścigi w czteroosobowych nartach. Brali w nich udział wszyscy opiekunowie. Organizatorów integracyjnych zabaw pożegnaliśmy o 24.00. Kolejną niespodzianką było puszczanie lampionów na boisku szkolnym. Przed 1.00 w nocy nasza wychowawczyni zaprosiła nas na podchody w grupach. Pani przygotowała nam zakodowane informacje,  ukryte wskazówki oraz mapy, których celem było odszukanie skarbu. Skarbu strzegła straszna czarownica na stołówce szkolnej. Odnaleziony skarb przygotowany został w mikrofalówce i świetnie urozmaicił nam wspólne oglądanie filmu. Wszyscy zasnęliśmy o godzinie 4.00 nad ranem. Nigdy nie zapomnimy „Nocki w szkole”. Dziękujemy rodzicom i wychowawcy za przygotowanie tak wspaniałego spotkania.

                                                                                                          Klasa 3a

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150