Nietypowa Wigilia w IC

Nietypowa Wigilia w IC

Ostatni dzień lekcji zdalnych przed Świętami Bożego Narodzenia wychowawca klasy I c pani Agnieszka Okuszko-Pokojska postanowiła spędzić inaczej niż wszyscy. Tego dnia jej uczniowie odbijali na kartkach swoje dłonie oraz stopy.  Celem zajęć  było dostarczenie uczucia radości, tworzenie pozytywnej atmosfery podczas zajęć, doskonalenie sprawności manualnych a także praktyczne działanie uczniów. Tematem zajęć były Święta Bożego Narodzenia. Wykonaliśmy śliczne zielone choinki odbijając swoją  stopę, a z odbicia dłoni wyszedł św. Mikołaj i Rudolf Czerwononosy:)

Wszystkim uczniom oraz pracownikom naszej szkoły życzymy

Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego, pomyślnego Nowego Roku,

a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Składają

uczniowie klasy I c

wraz z wychowawcą

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150