Kto z nas lepiej i prędzej

Kto z nas lepiej i prędzej

W sobotę 16 czerwca w Miejskiej Hali Sportowej odbył się konkurs sportowy dla klas I-III pod hasłem: „Kto z nas lepiej i prędzej”, którego organizatorem było Centrum Sportu i Rekreacji. W zawodach rywalizowały wszystkie szkoły podstawowe z Lęborka.

Zawody rozpoczęły się wspólną rozgrzewką zawodników. Następnie startowali kolejno uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Niektóre z konkurencji to: wyścig w tunelu, skoki przez skakankę, rzuty do celu, slalom z piłką oraz bieg z pałeczką sztafetową. Rywalizacja między poszczególnymi szkołami była bardzo zacięta. Nasi uczniowie walczyli jak prawdziwi sportowcy. Zwyciężyły wszystkie szkoły, ponieważ zostały sklasyfikowane na pierwszym miejscu. Chodziło o dobrą zabawę! Każdy uczestnik otrzymał medal, a szkoła pamiątkowy puchar i dyplom. Wszystkim uczniom, biorącym udział w zawodach sportowych, dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły, a obecnym rodzicom dziękujemy za wspaniały doping dla naszych zawodników.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150