NAJNOWSZE INFORMACJE O ZDALNYM NAUCZANIU

NAJNOWSZE INFORMACJE O ZDALNYM NAUCZANIU

Szanowni Państwo!
Podjęliśmy decyzję o ujednoliceniu sposobu nauczania zdalnego. Od tej pory będziemy pracować tylko na dzienniku elektronicznym oraz aplikacji Office 365.
Od przyszłego poniedziałku, tj. 30 marca rozpoczniemy pracę w tej aplikacji z klasami 4-6, w kolejnym tygodniu stopniowo będziemy wprowadzać klasy 1-3 (klasy te pracują w kolejnym tygodniu w tym samym trybie jak dotychczas).
Każdy z Państwa przez dziennik otrzyma indywidualny login oraz hasło tymczasowe dla dziecka w celu zalogowania się na platformie.
Aby móc to zrobić należy wejść na stronę szkoły i znaleźć zakładkę OFFICE 365, następnie wpisać uzyskany e-mail i kliknąć dalej. Tam pojawi się miejsce na wpisanie hasła tymczasowego oraz program poprosi o nadanie nowego hasła i go powtórzenie, ostatnim krokiem jest ZALOGUJ SIĘ.
Zakładka która nas interesuje to TEAMS.
Tam będą odbywały się wszystkie lekcje zgodnie z planem lekcyjnym w formie videokonferencji (można połączyć się z każdego urządzenia, tj.komputer, laptop, tablet, telefon). Wystarczy wejść o danej porze na konkretną lekcję i dołączyć do spotkania. Natomiast tematy lekcji, prace domowe oraz materiał przerabiany w czasie videokonferencji będzie umieszczany w dzienniku elektronicznym.

Jeżeli będą mieli Państwo problemy z zalogowaniem się, prosimy o kontakt z wychowawcą.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150