Nagroda w Powiatowym Konkursie „CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA – EKO ŚWIĘTA.”

Nagroda w Powiatowym Konkursie „CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA – EKO ŚWIĘTA.”

Jak co roku MDK w Lęborku był organizatorem Powiatowego Konkursu „Coraz bliżej święta…” Na tegoroczny konkurs wpłynęły 102 prace z 10 szkół i placówek powiatu lęborskiego. Jury doceniło wysiłek naszych uczniów.

 

NAGRODĘ otrzymała: Oliwia Hrycyk z klasy 5c.

Opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk

 

Gratulacje!!!

 

Celem konkursu było szerzenie bożonarodzeniowych symboli tradycji polskich – wykorzystanie materiałów naturalnych i wtórnych do tworzenia elementów świątecznej aranżacji wnętrz.

Zadanie miało na celu przedstawienie świątecznej aranżacji ozdoby bożonarodzeniowej w dowolnej formie płaskiej lub przestrzennej wykonanej z materiałów naturalnych lub surowców wtórnych np. drewna, sznurka, papieru, plastiku, kapsli, gazet, drutu oraz materiałów nadających się do recyklingu itp. Liczył się pomysł!

Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i dyplomów dla nagrodzonych osób odbyło się w Lęborskim Centrum Kultury „FREGATA”

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150