Nagroda dla najlepszych uczniów

Nagroda dla najlepszych uczniów

W dniu 17 kwietnia 2018 roku uczniowie, którzy w I semestrze osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, w nagrodę wyjechali do Gdyni do Centrum U7.

Atrakcją była gra w kręgle z indywidualnymi rozgrywkami przeplatana różnymi konkursami. Każdy mógł sprawdzić się zbijaniu kręgli, a także w szukaniu specjalnie pochowanych kręgli, śpiewaniu, tańczeniu oraz przebieraniu. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody, m. in. wejściówki do Centrum U7 dla kilkuosobowych grup oraz pamiątkowe kręgle – połówki prawdziwych kręgli.

Obok bowlingu dla uczestników przewidziane były również „Warsztaty robienia pizzy” w Fabryce Pizzy. Profesjonalni pizzermeni zapoznali uczniów z historią tego włoskiego przysmaku, z przygotowaniem ciasta do pizzy oraz dobraniem odpowiednich składników. Po wypieku samodzielnie przygotowanych pizz wszyscy mieli pyszny poczęstunek.

Sponsorami wycieczki byli: Dyrektor Szkoły, Rada Rodziców oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu dziękują sponsorom za wspaniałą nagrodę.

Dziękujemy!

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150