Mistrzowie Rundy Jesiennej

LKS Pogoń/UKS Trójka Lębork

Mistrzowie Rundy Jesiennej

                                                 LKS Pogoń/UKS Trójka Lębork rocznik 2005/2006
                                mistrzem rundy jesiennej w rozgrywkach w lidze gdańskiej Junior D2 gr.1

 

W sobotę 19 listopada zwycięstwem 4:0 nad Koroną Żelistrzewo w Żelistrzewie zakończyli rozgrywki ligowe nasi młodzi piłkarze. W meczu tym zawodnicy wystąpili w nowych strojach. Tydzień wcześniej w Lęborku w meczu decydującym o układzie w tabeli pokonali 1:0 KTS-K Luzino. Złotą bramkę na wagę 3 punktów zdobył Piotr Derba.
Imponujący bilans 12 wygranych i 1 porażki, w bramkach 57 :5 świadczy o równej i ustabilizowanej formie drużyny i niezłych umiejętnościach jak na ten młody wiek.

 

 

Trener Andrzej Małecki: Cieszę się z tak dobrego wyniku moich podopiecznych, przed rozgrywkami nie myślałem o tak wysokim miejscu. Gratuluję chłopakom sukcesu i zakładam, że ten uzyskany wynik będzie motywacją do jeszcze większej pracy nad sobą. Nie możemy spoczywać na laurach, gdyż runda rewanżowa będzie trudniejsza i już dzisiaj musimy planować przygotowania.

 

Muszę pochwalić blok obronny (straciliśmy przez całą rundę tylko 5 bramek), który występował w składzie: Olaf Noryśkiewicz (kpt.), Nikodem Pniewski, Kacper Wrześniewski i pomocnika Patryka Śliwińskiego za stałe fragmenty gry. Pozostali zawodnicy grali na dobrym, przyzwoitym poziomie. Wszystkim gratuluję dobrze wykonanej pracy.

 

 

pogon-1 pogon-2 pogon-3 pogon-4 pogon-6 pogon-7 pogon-8 pogon-9 pogon-10 pogon-5

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150