Mamy 2 Laureatów i 4 Finalistów w Wojewódzkim Konkursie Programistycznym „Pomorski Czarodziej 2022”!!!

Mamy 2 Laureatów i 4 Finalistów w Wojewódzkim Konkursie Programistycznym „Pomorski Czarodziej 2022”!!!

Konkurs jest zapisany na stronie KO w wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej (2 punkty dla laureatów).

 

Tytuł LAUREAT  – kat. A

Patrycja Szymikowska kl.3a – II miejsce

Maja Syldatk kl.3a – III miejsce

 

Tytuł FINALISTA  – kat. A

Marcel Pujsza kl.3a – V miejsce

Oliwier Sobisz kl.2a –  VI miejsce

Michalina Rybicka kl. 2a – VII miejsce

Wiktor Płotka kl.2a – IX miejsce

Brawo młodzi programiści !!!

Opiekun – Anna Piekarczyk

 

Gala Finałowa Wojewódzkiego Konkursu Programistycznego „Pomorski Czarodziej 2022”  odbyła się 23 kwietnia w siedzibie firmy Intel Technology Poland w Gdańsku. Rozdanie nagród poprzedzone było ciekawymi prezentacjami, przygotowanymi przez wolontariuszy firmy Intel, dotyczyły m.in. sztucznej inteligencji, zabezpieczeń sieciowych, a także wspólnym tworzeniem gry komputerowej.

Dla laureatów i finalistów konkursu czekały wartościowe nagrody mianowicie, za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej – hulajnogi elektryczne, Geni Boty, drony, dla finalistów zaś atrakcyjne gry planszowe. Na koniec dla wszystkich przybyłych gości czekała gorąca pizza.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content