Lęborskie pierwszaki to fajne dzieciaki

Lęborskie pierwszaki to fajne dzieciaki

Dnia 7-go grudnia uczniowie z klas pierwszych uczestniczyli w imprezie sportowej pod hasłem ,,Lęborskie pierwszaki to fajne dzieciaki”. Organizatorami imprezy była Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku. Głównym celem akcji było m. in. wdrażanie uczniów do podejmowania aktywności fizycznej już od najmłodszych lat, a także rozwijania ich zainteresowań oraz propagowanie zasad fair play. Naszą szkołę reprezentowała drużyna 10 uczniów ( 5 dziewczynek i 5 chłopców ). Uczniowie mieli do wykonania pięć wcale nie łatwych zadań. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w turniejowych konkurencjach, wykonywali zadania z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.
Dopisały humory, a przede wszystkim nie zabrakło sportowych emocji. Turniej sprawił uczniom dużo radości i zdrowej rywalizacji sportowej. Wszyscy uczestnicy imprezy sportowej otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy oraz słodkości

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150