Laureatki XVI Miejskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek dla klas drugich

Laureatki XVI Miejskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek dla klas drugich

Dnia 11 stycznia 2019 roku reprezentantki naszej szkoły uczestniczyły w XVI Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek dla klas drugich, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku. Honorowy patronat nad imprezą sprawował Burmistrz Miasta Lęborka – pan Witold Namyślak. Drugoklasiści zaśpiewali  kolędy i pastorałki  a’cappella. Komisja konkursowa, po intensywnych obradach, wyłoniła zwycięzców.

II miejsce zdobyła Weronika Penk – kl. IIa – wych. Celina Skibicka

Wyróżnienie zdobyła Marianna Baranowska – kl. IIb – wych. Marzena Sadura

                                                                                                                             Gratulujemy!!!

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150