Laureaci w V Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Żywioły – Ziemia”

Organizatorem konkursu była SJSP w Lęborku. W tym roku na V Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Żywioły – Ziemia” wpłynęło ponad 550 prac. Jury wyłoniono zwycięzców w kategoriach 11-14 lat:

II miejsce – Szymon Łabacki 6snl. Ewa Makurat

III miejsce – Aleksandra Filipowicz 6bnl Anna Piekarczyk

Wyróżnienie – Mateusz Piątek 5bnl Ewa Makrtat

Do wystawy zakwalifikowały się prace autorów:

Hubert Rolbiecki, SP nr 3 Lębork – nl Anna Piekarczyk

Julia Prystupa, SP nr 3 Lebork – nl Anna Piekarczyk

Kordian Okrój, SP nr 3 Lębork – nl Anna Piekarczyk

Martyna Rapanowicz, SP nr 3 Lębork – nl Anna Piekarczyk

Natalia Lewandowska, SP nr 3 Lębork – nl Anna Piekarczyk

Symon Łabacki SP nr 3 Lębork – nl Anna Piekarczyk

Martyna Szymańska, SP nr 3 Lębork – nl Anna Piekarczyk

Wiktoria Mielewczyk, SP nr 3 Lębork – nl Ewa Makurat

Wiktoria Dawidowska, SP nr 3 Lębork – nl Ewa Makrtat

Michał Gromulski, SP nr 3 Lębork – nl Ewa Makrtat

Jury obradowało w składzie: Przewodnicząca Jury – Martyna Dramczyk – nauczyciel, amatorka fotografii; MariKa Kołonowicz – fotograf, dziennikarz. Absolwentka ATENEUM Szkoły Wyższej w Gdańsku na kierunku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, założycielka Instagramers Lębork, twórca Pracowni Artystycznej MariKo; Renata Dąbrowska – fotoreprter, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej; Sebastian Góra – fotograf, absolwentem brytyjskiej uczelni Sandwell College HNC Photography.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za pracę twórczą i dzielenie się wrażliwością artystyczną. Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Galeria zdjęć – na Facebooku szkoły: