Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

Dnia 08 stycznie 2018 r. uczennice klasy II a wzięły udział w XV Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek dla klas drugich, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku. Naszą szkołę reprezentowała Hanna Garska, która wykonała kolędę „Cicha Noc”, Nikola Jędrzejczyk z pastorałką „Świeć gwiazdeczko, mała świeć” oraz Roksana Jędrzejczyk z pastorałką „Śpij sobie śpij”. Jury oceniało poprawne wykonanie kolędy lub pastorałki z zachowaniem linii melodycznej i tekstu wykonane a’capella, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny. Uczestnikom towarzyszyły bliskie osoby oraz opiekun pani Ewelina Konieczna, która zasiadła w jury.

W XV Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek dla klas drugich Hanna Garska uzyskała III miejsc, wyróżnienie zdobyły: Nikola Jędrzejczyk i Roksana Jędrzejczyk.

Gratulujemy!

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150