Konkurs Języka Angielskiego The Bat Kid

Konkurs Języka Angielskiego The Bat Kid

W grudniu ubiegłego roku uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie uczestnictwa w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SŁUCHANIU ZE ZROZUMIENIEM. W dziewiątej edycji tego konkursu wzięło udział 138 szkół z całej Polski, tym bardziej na uznanie zasługuje uczeń pani Magdaleny Gocalińskiej, który uplasował się na trzecim miejscu. Naszą szkołę reprezentowało  24 uczniów: Hubert Rolbiecki, Joanna Zimnowoda, Anna Jeka, Julia Paszkowiak, Hanna Walkusz, Hanna Skocka, Nikodem Jóźwiak, Bartosz Richert, Natalia Lewandowska, Paweł Król, Marcel Łazorczyk, Natan Knioch, Zuzanna Krefta, Julia Waszczuk, Zuzanna Świstun, Ksawery Knioch, Marcin Hallman, Oliwia Naczk, Robert Krop, Maksymilian Zawisza, Julian Skrzyński, Igor Ilasz, Szymon Gromadzki, Jakub Zegler. Dziękuję wszystkim uczestnikom za odwagę oraz Pani Magdalenie Gocalińskiej za pomoc w organizacji konkursu.
Aleksandra Aleksandrowicz-Łuc

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150