Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki

Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki

2 października 2019r. odbył się w naszej szkole koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Międzynarodowy Dzień Muzyki obchodzony jest na całym świecie w dniu 1 października od roku 1975. Głównym celem tego święta jest przedstawienie muzyki w taki sposób, by była kojarzona jako dobro ludzkości oraz promocja muzyków jako tych, którzy tworzą piękno muzyki. Mieliśmy okazję usłyszeć Pana  Leszka Boliboka (skrzypka, wieloletniego muzyka orkiestry Teatru Muzycznego w Gdyni) .W koncert aktywnie zostały włączone dzieci, wyklaskiwały rytm, dyrygowały, razem z muzykami śpiewały. To była niezapomniana lekcja muzyki.  

Organizacja: Mirosława Grynkiewicz

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150