Komunikat w sprawie naboru na rok szkolny 2020/2021 do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku

Komunikat w sprawie naboru do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku

UWAGA!

31 MAJA 2020 r. kończy się termin składania wniosków do pierwszej klasy

 

1 kwietnia 2020r. rozpoczynamy nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

Ze względu na bezpieczeństwo odbywać się on będzie  tylko i wyłącznie w formie elektronicznej.

Wszelkie informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce: NABÓR

Prosimy o pobranie wyłącznie wniosku  o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku w roku szkolnym 2020/2021, wypełnienie go i przesłanie na adres email szkoły: sp3lebo@poczta.onet.pl

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku informuje, że  postępowanie rekrutacyjne – nabór do klasy pierwszej odbywa się na  podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 ze zm.) oraz według określonych kryteriów i terminów ustalonych przez organ prowadzący szkołę Gmina Miasto Lębork.

Granica obwodu szkoły:

 

Nazwa ulicy: Gdańska, Cegielniana, Gajowa, Gierymskiego, Kossaka, Leśna, Lipowa, Łączna, Ogrodowa, Opolska, Polna, Poznańska, Pułaskiego, Jana Skoczylasa, Spokojna, Jana Styki, Syrokomli, Wita Stwosza, Wiejska, Paderewskiego, Piękna, Przyzamcze, Wyczółkowskiego, Witkacego, Zofii Witkowskiej, Wrocławska, miejscowość Gminy Nowa Wieś Lęborska – Mosty 

 

 

                                                                                                        Mariola Małecka

                                                                                    dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150