Kolejny Sukces Tosi Stenki

Klasa IIIB

Kolejny Sukces Tosi Stenki z Klasy IIIB

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach informuje, że XXI Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” został rozstrzygnięty. Komisja w składzie: Małgorzata Sznajdrowska, Natalia Landowska i Sławomir Mankiewicz, dokonała oceny prac w dwóch kategoriach wykonawczych: rysunek i malarstwo oraz w pięciu kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 oraz 16-20 lat. Przyznano 9 nagród pierwszych, 9 drugich i 9 nagród trzecich 12 wyróżnień oraz 5 nagród specjalnych. Łącznie nagrodzono 44 prace plastyczne.

W kategorii wiekowej 7- 9 lat

I miejsce – Tosia Fiałkiewicz–Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku, opiekun plastyczny: Katarzyna Mielniczuk

II miejsce – Antonina Stenka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku, opiekun plastyczny: Celina Skibicka

III miejsce – Joanna Wantoch Rekowska – Szkoła Podstawowa w Wielkich Chełmach, opiekun plastyczny: Renata Lubińska