Kolejne sukcesy w Powiatowym Konkursie Plastycznym - „Nie pal przy mnie, proszę”

Kolejne sukcesy w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Nie pal przy mnie, proszę”

Nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w konkursach plastycznych. W  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Nie pal przy mnie proszę” zostały docenione dwie prace.

I MIEJSCE zdobył Mateusz Piątek kl.6b, a WYRÓŻNIENIE otrzymała Julia Paszkowiak również z kl.6b.

Opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk

Konkurs w ramach akcji Światowego Dnia Rzucenia Palenia Nie pal przy mnie, proszę przeprowadzony został przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Lęborku oraz Urząd Miasta Lęborka.

Konkurs był dwuetapowy (etap szkolny i etap powiatowy). Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z terenu powiatu lęborskiego. Każda szkoła mogła przesłać po 4 najlepsze prace z klas I-III oraz 4 z klas IV-VI. Uczestnik konkursu mógł być autorem tylko jednej pracy.

Na etapie powiatowym wyłonionych zostało 6 laureatów oraz 6 wyróżnień:

• 3 laureatów z kl. I – III,
  • 3 laureatów z kl. IV – VI.

Koordynator konkursu – Małgorzata Sadowska.

Gratulacje Nagrodzonym i wszystkim Uczestnikom!!!