Kolejne sukcesy naszych uczniów

w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Światło i cień”

Kolejne sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Światło i cień”

Tym razem w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym – „Światło i cień” – kwiaty i ogrody, dwoje uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych.

 

Wyróżnienia otrzymali:

Magdalena Kozyra kl.6b

Nikolas Smolis kl.6s

opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk

 

Gratulacje!!!

 

Konkurs dla młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek kulturalnooświatowych, zorganizowany był przez MDK w Poznaniu. Komisja dokonała oceny prac plastycznych i fotograficznych nadesłanych na konkurs zatytułowany „Światło i cień” – Kwiaty i ogrody. Na konkurs wpłynęło 254 prac plastycznych i 65 prac fotograficznych. Komisja nagrodziła po 3 prace plastyczne w każdej kategorii wiekowej oraz po 2 prace fotograficzne w każdej kategorii wiekowej. Łącznie nagrodzono 6 prac plastycznych i 4 fotograficzne. Komisja wyróżniła nagrodami rzeczowymi 12 prac plastycznych. Dodatkowo komisja postanowiła przyznać wyróżnienia dla każdej grupy wiekowej uhonorowane udziałem w wystawie i dyplomem.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150