Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W okresie przedświątecznym, gdy Adwent zbliżał się do końca, uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do zorganizowania Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Celem organizacji kiermaszu, było zdobycie środków koniecznych do opłacenia czesnego dla Alidy( dziewczynki z Madagaskaru objętej adopcją misyjną przez naszą szkołę) oraz wsparcie rehabilitacji Wiktorii –  byłej uczennicy naszej szkoły.

Dzieci wraz Rodzicami upiekły w domach pierniczki świąteczne, babeczki i ciasto. Były one sprzedawane podczas długich przerw w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Uczniowie klas I – III przyłączyli się również do organizacji Kiermaszu, wykonując ozdoby świąteczne. Nabyli je Rodzice odwiedzający szkołę podczas wywiadówek.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyłączyli się do organizacji Kiermaszu. Zebrane środki zostały komisyjnie przekazane beneficjentom.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150