Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

UWAGA! 2 listopada dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica dzienna i środowiskowa pracują bez zmian.

Czytaj dalej...

Ważne! Dotyczy organizacji 11 i 12 października

Uwaga! Informujemy, że 11 października (czwartek)  zajęcia lekcyjne odbywają się bez zmian. W tym dniu odbędą się uroczyste apele, prosimy wszystkie dzieci o ubranie się w tym dniu na galowo!   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica dzienna oraz popołudniowa pracują bez zmian.  

Czytaj dalej...

UWAGA! WYWIADÓWKA KLASY IC ODWOŁANA

Informujemy, że wywiadówka klasy IC została odwołana i odbędzie się w możliwie najbliższym terminie. Przepraszamy!

Czytaj dalej...

Wyjazd do Berlina

W dniach 17-18.X.2018 odbędzie się dwudniowa wycieczka do Berlina. W planie wycieczki jest zwiedzanie Berlina oraz całodniowy pobyt na Wyspie Tropikalnej. Zainteresowane osoby prosimy o udział w spotkaniu organizacyjnym w dniu 18.09.2018 r. o godz. 17:00 na auli szkolnej.

Czytaj dalej...

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019

ZAPISY DO  ŚWIETLICY SZKOLNEJ Szanowni Państwo, informujemy, że ruszają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019. Nauczyciele świetlicy zapraszają rodziców uczniów kl. I-III na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 3 września w świetlicy szkolnej. Rodzice uczniów kl. II i III-  9.45 Rodzice uczniów kl. I – 10.00 karta_zgloszenia_do_swietlicy_20182019 (2) (1)    

Czytaj dalej...

LĘBORSKA KARTA UCZNIA

Informujemy, zbliża się końcowy termin składania wniosków o wydanie LĘBORSKIEJ KARTY UCZNIA, uprawniającej  do korzystania z bezpłatnych przejazdów dla uczniów szkół podstawowych (którzy ukończyli 7 rok życia) oraz klas gimnazjalnych. Prosimy o dostarczanie wypełnionych wniosków wychowawcom klas. Uprawnienie wprowadzono § 5 lit. c (załącznik nr 1) do uchwały Nr XXVI-443/2013 Rady Miejskiej w Lęborku z dnia ...

Czytaj dalej...

Wywiadówki

  14.02.2018 godz. 16.30 1 a Celina Skibicka                            sala 36 1 b Marzena Sadura                          sala 34 3 a Anna Liszniańska                        sala 35 3 c Jolanta Futoma                             sala 25 3 d  Barbara Król                              sala 20 3 e Mirosława Kudlińska                   sala 24 4 a  Magdalena Gocalińska                 sala 23 4 b Barbara ...

Czytaj dalej...

Nabór do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019

Od 1 marca 2018 roku rozpoczyna się nabór na rok szkolny 2018/2019 do lęborskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Nabór do szkół podstawowych rozpocznie się 3 kwietnia. Wniosek o przyjęcie do przedszkola lub szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy pobrać ...

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150