Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

BUDŻET OBYWATELSKI 2021 !!!

Szanowni Państwo! Gorąco zachęcamy do zagłosowania na projekty naszej szkoły w budżecie obywatelskim. W tym roku możecie Państwo zagłosować na poniższe projekty: – Rozbudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 – Gry i zabawy przy szkole SP3 – Dostosowanie pomieszczeń do realizacji zadań edukacyjnych – ogólnodostępnych przy SP3 Głosowanie nad listami projektów złożonych w ...

Czytaj dalej...

Informacja o konsultacjach dla uczniów od 01.06.2020 r.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 14 maja 2020 r. nakładającym obowiązek zorganizowania konsultacji uczniom z nauczycielami na terenie szkoły informuję, że będą one odbywały ...

Czytaj dalej...

Powrót do szkoły klas 1-3 od 25 maja 2020 r. – aktualizacja

Szanowni Rodzice! Zgodnie z decyzją rządu uruchamiamy szkołę od 25 maja 2020 r. dla klas 1-3. Proponujemy zajęcia dydaktyczne w salach lekcyjnych dla uczniów klas wyżej wymienionych. Oferujemy też zajęcia świetlicowe zgodnie z godzinami pracy świetlicy w godzinach od 6:50 do 16:00. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z zachowaniem wszelkich  środków ostrożności i bezpieczeństwa według ...

Czytaj dalej...

Dni wolne od zajęć dydaktycznych od 27 do 30 kwietnia 2020

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020 Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku informujemy, że dni 27, 28, 29, i 30 kwietnia 2020 r. są dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktycznych, co oznacza, że zajęcia prowadzone w tym czasie w formie zdalnej, nie odbywają się. W tych dniach nauczyciele będą pełnić dyżury celem możliwości indywidualnych konsultacji. ...

Czytaj dalej...

NAJNOWSZE INFORMACJE O ZDALNYM NAUCZANIU

Szanowni Państwo! Podjęliśmy decyzję o ujednoliceniu sposobu nauczania zdalnego. Od tej pory będziemy pracować tylko na dzienniku elektronicznym oraz aplikacji Office 365. Od przyszłego poniedziałku, tj. 30 marca rozpoczniemy pracę w tej aplikacji z klasami 4-6, w kolejnym tygodniu stopniowo będziemy wprowadzać klasy 1-3 (klasy te pracują w kolejnym tygodniu w tym samym trybie jak ...

Czytaj dalej...

Nowe informacje o zdalnym nauczaniu

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Informujemy, że właśnie pracujemy nad ujednoliceniem sposobu prowadzenia lekcji zdalnie. Zarówno dla Państwa, jak i dla nas jest to coś nowego, jednak dołożymy wszelkich starań, aby nauka w domu była jak najefektywniejsza. Testujemy różne opcje, aplikacje i strony, by znaleźć najprostszy sposób do nauczania e-learningowego. W najbliższych dniach otrzymają Państwo wytyczne ...

Czytaj dalej...

Informacja o zdalnej pracy szkoły w najbliższych dniach

Szanowni Państwo! W trosce o nasze i Państwa zdrowie informujemy, że od poniedziałku tj. od 16 marca 2020 szkoła pracuje zdalnie. Oznacza to, że szkoła będzie zamknięta dla petentów, uczniów i rodziców. Najłatwiejszą i najszybszą formą kontaktu ze szkołą jest kontakt drogą mailową na adres: sp3lebo@poczta.onet.pl Dodatkowo rodzice uczniów mogą kontaktować się z sekretariatem oraz ...

Czytaj dalej...

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Rodzicu, zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny; jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz ...

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150