Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

PEDIKULOZA czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie

Czytaj dalej...

Karty magnetyczne na obiadach

Prosimy wszystkich rodziców o przypominanie swoim dzieciom o obowiązku noszenia ze sobą kart magnetycznych na obiady. Jest to niezbędne do weryfikacji ilości wydanych w danym dniu obiadów. O zagubionej karcie prosimy niezwłocznie poinformować intendentkę oraz wpłacić na konto szkoły 10 zł, wpisując w tytule przelewu: „karta, imię i nazwisko ucznia, klasa”. Sprawę prosimy potraktować jako pilną.

Czytaj dalej...

Spotkania z rodzicami!

Spotkania z rodzicami   13.12.2017 godz. 16.30   1 b Marzena Sadura – sala 34 3 d  Barbara Król – sala 20 4 a  Magdalena Gocalińska –  sala 23 4 b Barbara Jachimowicz –  sala 28 4 c Lidia Puzyr – sala 31 4 s  Weronika Guderska – sala 24 5 a  Anna Piekarczyk – sala 36 5 b  Justyna Witkowska Zawisza ...

Czytaj dalej...

Wywiadówki 8 i 9 listopada 2017

Terminy zebrań z rodzicami: 08.11.2017 godz. 16.30 3 d Barbara Król                                    sala 23 4 a Magdalena Gocalińska                  sala 24 4 b Barbara Jachimowicz                ...

Czytaj dalej...

SPOTKANIA Z RODZICAMI W DN. 20.09 I 21.09

Czytaj dalej...

„Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół” – rekrutacja

Projekt „Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół” jest realizowany w ramach działania 03.02. Edukacja Ogólna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Celem projektu jest polepszenie jakości procesu kształcenia poprzez podwyższenie kompetencji uczniów oraz doskonalenie kwalifikacji nauczycieli. Wśród najważniejszych zadań wymienić należy: zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe uczniów biorących udział w projekcie, ...

Czytaj dalej...

ZAPISY DO ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

Chętne osoby zapraszamy od dnia dzisiejszego do zapisów w sekretariacie szkoły.

Czytaj dalej...

Deklaracja na obiady

deklaracja na obiady DZIECI – pdf

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150