Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

Wywiadówki stacjonarne 8-9 września

Zapraszamy wszystkich rodziców na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami klas! Poniżej przedstawiamy przydział sal lekcyjnych na spotkania z rodzicami:   08 września 2021 r godz. 16.30 IV b – sala 20 IV c – sala Pa IV s – sala 26 V a – sala 24 V b – sala 34 VI ...

Czytaj dalej...

Wsparcie uczniów w powrocie do szkół – materiały edukacyjne

Zachęcamy do skorzystania z wykazu materiałów edukacyjnych przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zawiera on publikacje i poradniki dla nauczycieli, dyrektorów szkół oraz rodziców. Materiały te będą pomocne w pracy z dziećmi i młodzieżą po długotrwałym okresie nauki zdalnej. Wykaz materiałów edukacyjnych Aby wesprzeć uczniów, nauczycieli i rodziców w powrocie do stacjonarnej nauki w szkołach ...

Czytaj dalej...

Wywiadówki online 19 i 20 maja

Wszystkich rodziców zapraszamy serdecznie na wywiadówki, które odbędą się w formie zdalnej w aplikacji Teams: 19 maja klasy I-III – godz. 16:30 (klasa IA – 17:00, klasa IIIA – 16:00) 20 maja klasy IV-VII – godz. 16:30   Wszyscy nauczyciele będą pełnić dyżury w godzinach od 16:30 do 17:30.

Czytaj dalej...

Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice! W tym wyjątkowym roku szkolnym bardzo prosimy o wpłaty: dowolną kwotę na Radę Rodziców oraz 15 zł na ksero na konto bankowe: 35 1020 4649 0000 7602 0233 3532 – wpisując w tytule przelewu: imię, nazwisko, klasę dziecka oraz adnotację „rada rodziców” lub „ksero” 40 zł na ubezpieczenie na konto bankowe: 40 1020 ...

Czytaj dalej...

Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

Ministerstwo Edukacji Narodowej, we współpracy z organizacjami pozarządowymi, innymi resortami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, przygotowało poradnik „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów”. Materiał to kompendium wiedzy na temat rozpoznawania sytuacji zagrożeń i reagowania na nie. Poradnik jest przeznaczony dla dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców i uczniów. Poradnik ...

Czytaj dalej...

Informacja w/s planu lekcji

Szanowni Rodzice! Informujemy, że obecny plan lekcji obowiązuje tylko od 01.09.2020 do 30.09.2020. Od 01.10.2020 będzie obowiązywał plan, taki jak dotychczas – maksymalnie do 15:30. Mariola Małecka dyrektor SP nr 3 w Lęborku

Czytaj dalej...

BUDŻET OBYWATELSKI 2021 !!!

Szanowni Państwo! Gorąco zachęcamy do zagłosowania na projekty naszej szkoły w budżecie obywatelskim. W tym roku możecie Państwo zagłosować na poniższe projekty: – Rozbudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 – Gry i zabawy przy szkole SP3 – Dostosowanie pomieszczeń do realizacji zadań edukacyjnych – ogólnodostępnych przy SP3 Głosowanie nad listami projektów złożonych w ...

Czytaj dalej...

Informacja o konsultacjach dla uczniów od 01.06.2020 r.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 14 maja 2020 r. nakładającym obowiązek zorganizowania konsultacji uczniom z nauczycielami na terenie szkoły informuję, że będą one odbywały ...

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content