Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

Wywiadówki 8 i 9 listopada 2017

Terminy zebrań z rodzicami: 08.11.2017 godz. 16.30 3 d Barbara Król                                    sala 23 4 a Magdalena Gocalińska                  sala 24 4 b Barbara Jachimowicz                ...

Czytaj dalej...

PEDIKULOZA czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie

Czytaj dalej...

SPOTKANIA Z RODZICAMI W DN. 20.09 I 21.09

Czytaj dalej...

„Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół” – rekrutacja

Projekt „Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół” jest realizowany w ramach działania 03.02. Edukacja Ogólna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Celem projektu jest polepszenie jakości procesu kształcenia poprzez podwyższenie kompetencji uczniów oraz doskonalenie kwalifikacji nauczycieli. Wśród najważniejszych zadań wymienić należy: zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe uczniów biorących udział w projekcie, ...

Czytaj dalej...

ZAPISY DO ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

Chętne osoby zapraszamy od dnia dzisiejszego do zapisów w sekretariacie szkoły.

Czytaj dalej...

Deklaracja na obiady

deklaracja na obiady DZIECI – pdf

Czytaj dalej...

Zbiórka darów

W szkole odbędzie się zbiórka darów dla dzieci z rodzin z województwa pomorskiego, które ucierpiały podczas nawałnicy 11 sierpnia 2017.   Prosimy o aktywne włączenie się do pomocy dzieci oraz rodziców z naszej szkoły.    

Czytaj dalej...

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

DNIA 04.09.2017r. – PONIEDZIAŁEK   GODZINA 9.00  

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150