Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

Uwaga! Ważne!

Informujemy, że z dniem 27 kwietnia 2019 zostaje zawieszony strajk! W związku z powyższym wznawiamy zajęcia dydaktyczne od 6 maja 2019. Poandto w dniach: 29, 30 kwietnia oraz 2 maja szkoła zapewnia dzieciom opiekę na świetlicy szkolnej.

Czytaj dalej...

1 % podatku

  DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE SZKOŁY ! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA  WSPARCIE  FINANSOWEW ROKU UBIEGŁYM! JEŻELI  PRAGNIECIE NADAL WSPOMAGAĆ DZIAŁANIA NAUCZYCIELI  NA RZECZ  DZIECI UCZĄCYCH SIĘ W NASZEJ SZKOLE, PROSIMY O PRZEKAZANIE 1% PODATKU  NA KONTO STOWARZYSZENIE  PRZYJACIÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LĘBORKU (SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ NA SPOTKANIACH Z WYCHOWAWCAMI KLAS). Bank PEKAO S.A. 37 ...

Czytaj dalej...

Wywiadówki 6 i 7.02.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania z wychowawcami! 6 lutego 2019 r – godz. 16.30 I a – sala 24 I b – sala 20 I c – sala 19  – godz. 15.30 II b – sala 34 III a – sala Pa 7 lutego 2019 r – godz. 16.30 II a – sala 34 ...

Czytaj dalej...

UWAGA PILNE!!!!!

Proszę o uregulowanie w trybie pilnym należności za obiady  za miesiąc listopad! Dowody wpłaty proszę dostarczyć do intendenta szkoły. Informujemy również, że zgodnie z umową osoby, który nie zapłacą za grudzień do dnia 30.11.2018 r. nie będą mogły spożywać posiłków w danym miesiącu. Wszystkie nadpłaty z listopada i grudnia zostaną zwrócone Państwu na konta po ...

Czytaj dalej...

Nowe procedury zachowania bezpieczeństwa w szkole

UWAGA! Z dniem 19.11.2018 zostały wprowadzone w naszej szkole nowe procedury dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Bardzo prosimy wszystkich rodziców/opiekunów o dostosowanie się do poleceń pracowników ochrony i obsługi pełniących dyżury przy wejściu do szkoły. Prosimy o wyrozumiałość mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci.   Mariola Małecka Dyrektor szkoły

Czytaj dalej...

UWAGA! 2 listopada dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica dzienna i środowiskowa pracują bez zmian.

Czytaj dalej...

Ważne! Dotyczy organizacji 11 i 12 października

Uwaga! Informujemy, że 11 października (czwartek)  zajęcia lekcyjne odbywają się bez zmian. W tym dniu odbędą się uroczyste apele, prosimy wszystkie dzieci o ubranie się w tym dniu na galowo!   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica dzienna oraz popołudniowa pracują bez zmian.  

Czytaj dalej...

UWAGA! WYWIADÓWKA KLASY IC ODWOŁANA

Informujemy, że wywiadówka klasy IC została odwołana i odbędzie się w możliwie najbliższym terminie. Przepraszamy!

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150