Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

UWAGA PILNE!!!!!

Proszę o uregulowanie w trybie pilnym należności za obiady  za miesiąc listopad! Dowody wpłaty proszę dostarczyć do intendenta szkoły. Informujemy również, że zgodnie z umową osoby, który nie zapłacą za grudzień do dnia 30.11.2018 r. nie będą mogły spożywać posiłków w danym miesiącu. Wszystkie nadpłaty z listopada i grudnia zostaną zwrócone Państwu na konta po ...

Czytaj dalej...

Nowe procedury zachowania bezpieczeństwa w szkole

UWAGA! Z dniem 19.11.2018 zostały wprowadzone w naszej szkole nowe procedury dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Bardzo prosimy wszystkich rodziców/opiekunów o dostosowanie się do poleceń pracowników ochrony i obsługi pełniących dyżury przy wejściu do szkoły. Prosimy o wyrozumiałość mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci.   Mariola Małecka Dyrektor szkoły

Czytaj dalej...

UWAGA! 2 listopada dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Informujemy, że 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica dzienna i środowiskowa pracują bez zmian.

Czytaj dalej...

Ważne! Dotyczy organizacji 11 i 12 października

Uwaga! Informujemy, że 11 października (czwartek)  zajęcia lekcyjne odbywają się bez zmian. W tym dniu odbędą się uroczyste apele, prosimy wszystkie dzieci o ubranie się w tym dniu na galowo!   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica dzienna oraz popołudniowa pracują bez zmian.  

Czytaj dalej...

UWAGA! WYWIADÓWKA KLASY IC ODWOŁANA

Informujemy, że wywiadówka klasy IC została odwołana i odbędzie się w możliwie najbliższym terminie. Przepraszamy!

Czytaj dalej...

Wyjazd do Berlina

W dniach 17-18.X.2018 odbędzie się dwudniowa wycieczka do Berlina. W planie wycieczki jest zwiedzanie Berlina oraz całodniowy pobyt na Wyspie Tropikalnej. Zainteresowane osoby prosimy o udział w spotkaniu organizacyjnym w dniu 18.09.2018 r. o godz. 17:00 na auli szkolnej.

Czytaj dalej...

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019

ZAPISY DO  ŚWIETLICY SZKOLNEJ Szanowni Państwo, informujemy, że ruszają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019. Nauczyciele świetlicy zapraszają rodziców uczniów kl. I-III na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 3 września w świetlicy szkolnej. Rodzice uczniów kl. II i III-  9.45 Rodzice uczniów kl. I – 10.00 karta_zgloszenia_do_swietlicy_20182019 (2) (1)    

Czytaj dalej...

LĘBORSKA KARTA UCZNIA

Informujemy, zbliża się końcowy termin składania wniosków o wydanie LĘBORSKIEJ KARTY UCZNIA, uprawniającej  do korzystania z bezpłatnych przejazdów dla uczniów szkół podstawowych (którzy ukończyli 7 rok życia) oraz klas gimnazjalnych. Prosimy o dostarczanie wypełnionych wniosków wychowawcom klas. Uprawnienie wprowadzono § 5 lit. c (załącznik nr 1) do uchwały Nr XXVI-443/2013 Rady Miejskiej w Lęborku z dnia ...

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150