Informacja MEN w sprawie bezpiecznego wypoczynku

Informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

 

Warto również przypomnieć adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

 

Życzę Państwu, aby tegoroczny wypoczynek przebiegał w bezpiecznych warunkach.

 

Przekazuję życzenia spokojnych wakacji.

 

Z poważaniem

 

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150