II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zielona Ojczyzna”

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zielona Ojczyzna”

Niezależne jury składające się z przedstawicieli Stowarzyszenia PROGRESSIO i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu przyznało:

 

II miejsce – Mateuszowi Piątek, lat 11, SP nr 3 w Lęborku – opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk

Gratulacje!!!

 

 

Organizatorem V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zielona ojczyzna” była Szkoła Podstawowa nr 42 przy współudziale Stowarzyszenia PROGRESSIO we Wrocławiu. Celem konkursu było upowszechnienie idei ochrony przyrody wśród dzieci polskiej, dbania o nią i nie doprowadzenia do jej zniszczenia, rozwijanie własnej wyobraźni oraz oryginalności pomysłów. Nagrody ufundowane przez DEPARTAMENT EDUKACJI WE WROCŁAWIU zostaną przesłane do szkół do 15 czerwca 2018.

Laureatom jak i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Więcej informacji na stronie http://progressio.pl/aktualnosci/

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150