Gorąca prośba o wsparcie!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!
Jesteśmy w potrzebie i dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą!
Jesteśmy organizatorem wspaniałego Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się już 10 maja 2019 w LCK Fregata. Jest to wyjątkowy konkurs w historii naszej szkoły, dlatego chcielibyśmy zwycięzców obdarować godnymi nagrodami. Potrzebujemy Państwa wsparcia finansowego. Wiemy, że zawsze mogliśmy na Państwa liczyć.
Jeżeli zechcecie nas Państwo wspomóc to prosimy o wpłaty na konto Rady Rodziców z dopiskiem „konkurs” na nr: 35102046490000760202333532 bądź w formie gotówkowej lub w postaci nagród rzeczowych do sekretariatu szkoły.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Mariola Małecka – dyrektor szkoły oraz zespół organizacyjny konkursu

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150