GODZINA KODOWANIA - KOLEJNE SUKCESY

GODZINA KODOWANIA – KOLEJNE SUKCESY

Maksymilian Młyński z klasy 6s, to kolejny uczeń naszej szkoły, który ukończył „Kurs 2” w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej i otrzymał Certyfikat.

Gratulacje!!!

Koordynator – Anna Piekarczyk

 Godzina Kodowania (The Hour of Code), organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week, USA), jest największą inicjatywę edukacyjną w historii, adresowaną do uczniów, nauczycieli i innych osób z całego świata.

Łamigłówki udostępniane w ramach Godziny Kodowania są bardzo interesującym i wciągającym wprowadzeniem do programowania, a inne aktywności oferowane przez tę inicjatywę mogą służyć do dalszego rozwijania umiejętności programowania, jak i zgłębiania metod informatyki i jej zastosowań.

Więcej informacji na stronie www.bobr.edu.pl

dyplom Maksymilian Młyński

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150