Fotoreportaż z wizyty wolontariuszy z Gruzji i Meksyku

Fotoreportaż z wizyty wolontariuszy z Gruzji i Meksyku

Wizyta wolontariuszy z Gruzji i Meksyku w naszej szkole dobiega końca. Było to 6 niezapomnianych tygodni. Dziewczyny czynnie uczestniczyły w życiu szkoły, uczestniczyły w różnych lekcjach: praca z najmłodszymi w klasach I-III, lekcje biologii, geografii, matematyki, muzyki, plastyki i języka angielskiego.  Obserwowały naszych sportowców, wyjeżdżały na wycieczki aby poznać kulturę naszą i naszego kraju. 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków obcych, który minął w wesołej, pełnej zabaw atmosferze. Aby uczniowie mogli bliżej poznać kulturę, zwyczaje oraz język naszych gości obchodziliśmy tydzień kultury meksykańskiej i gruzińskiej, podczas którego dziewczyny uczyły języka hiszpańskiego oraz gruzińskiego, a na stołówce szkolnej uczniowie mogli skosztować potraw typowych dla tych krajów.  Będziemy miło wspominać pobyt Danieli i Maki w naszej szkole.

Uczniowie

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150