Finał konkursu "Gwiazdka Tuż... Tuż..."

Finał konkursu „Gwiazdka Tuż… Tuż…”

Wyniki XIX edycji Pomorskiego Konkursu „Gwiazdka Tuż…Tuż…” organizowanego przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18 grudnia br. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. Miło mi poinformować, iż nasza szkoła ma aż 6 laureatów. Nagrody zdobyli uczniowie zarówno w kategorii prac plastycznych jak i grafiki komputerowej.

Kategoria – KARTKI ŚWIĄTECZNE

  • Amelia Miotke z klasy 6a
  • Agnieszka Miotk z klasy 5b
  • Gabriela Pączek z klasy 5s

 

Kategoria – GRAFIKA KOMPUTEROWA

  • Izabela Grunholc z klasy 3d
  • Sabina Narewska z klasy 5a
  • Amelia Miotke z klasy 6a

 

Serdeczne gratulacje wszystkim laureatom!!!

Opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk

 

 Więcej informacji na stronie www.pzpow.blogspot.com

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150