Ferie zimowe

czyli szkoła na wesoło

FERIE ZIMOWE, czyli szkoła na wesoło!

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych, który powinno się przeznaczyć na czynny odpoczynek i rozrywkę. Aby nasze dzieci spędziły go miło, nie nudziły się, a szkołę  postrzegały  nie tylko jako miejsce nauki, ale też wesołej zabawy oraz by czas wspólnie spędzony był dla nich radosny, udany i przede wszystkim bezpieczny, zorganizowaliśmy specjalną ofertę atrakcyjnych zajęć.

Każdego dnia, przez dwa tygodnie ferii dzieci będą mogły skorzystać z zajęć na lodowisku, zajęć sportowych na sali gimnastycznej, bądź kawiarenki internetowej.

W załączeniu zamieszczamy szczegółowy grafik zajęć podczas ferii w naszej szkole.

ferie-harmonogram

 

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150