Dzień Ziemi w klasie IA

Dzień Ziemi w klasie IA

Szkolny projekt  „Ziemia” uczniowie klasy IA rozpoczęli uczestnictwem w spotkaniu edukacyjnym na temat prawidłowej segregacji odpadów w kinie „Fregata w Lęborku. Była to świetna okazja do tego, aby przygotować konkursowe prace plastyczne pt.: „Segreguję z pasją” i  pokazać wszystkim jak należy dbać o naszą planetę. W trakcie zajęć dzieci zbierały wiadomości o Ziemi tworząc pierwsze lapbooki, uzupełniały broszurki, pisały listy biorąc udział w Ogólnopolskiej  Akcji Ekologicznej „Listy dla Ziemi”. Nie obyło się też bez kubeczkowego układania kuli ziemskiej, zabaw z aplikacją o rozszerzonej rzeczywistości oraz kodowania na macie drogi do kuli ziemskiej.

Cieszymy się z efektów naszej pracy.

 

Celina Skibicka

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150