Dzień Kropki w świetlicy szkolnej

Dzień Kropki w świetlicy szkolnej

15 września 2020 roku w naszej świetlicy szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole najmłodsi uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Każdy przyszedł ubrany w kropki, panie świetliczanki każdemu uczniowi przykleiły „kropkowy order”. Pani przeczytała dzieciom książkę The Dot Day (autor: Peter Reynolds). Opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie. Następnie uczniowie kl. 1, 2, 3 wspólnie bawili się przy muzyce, odbyła się bitwa na kropki. Wychowankowie świetlicy wykonywali kropkowane prace plastyczne i ozdabiali teren szkoły kredowymi kropkami!

To był wspaniały i niezapomniany dzień!

 

Magdalena Okrój

Ewelina Przygocka

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150