Dzień Języków Obcych

Nauczyciele języka angielskiego wraz  z wychowawcami klas I-VI zorganizowali w szkole wydarzenie mające na celu popularyzację nauki języków obcych oraz wiedzy o krajach europejskich i nie tylko.

W tym dniu korytarze zmieniły się nie do poznania. Ściany oraz drzwi gabinetów lekcyjnych zostały przyozdobione flagami oraz charakterystycznymi dla danego kraju informacjami. Uczniowie oraz nauczyciele poprzebierali się w stroje nawiązujące tematyką do kultury oraz barw narodowych wybranego państwa.

Samorząd Uczniowski zorganizował akcję malowania twarzy, co cieszyło się dużym zainteresowaniem i powodzeniem wśród uczniów i pracowników szkoły.

Zwieńczeniem uroczystości było odtańczenie przez wszystkich uczniów naszej szkoły tańca do znanej piosenki „Despasito”, który poprowadziła Daniela- nasz gość z Meksyku.