Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!

W Szkole Podstawowej numer 3 w Lęborku uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się  dnia 13 października 2020 roku. Trochę inaczej niż zwykle, bo inne są realia funkcjonowania szkół w trudnym okresie pandemii. Udało się wszystko doskonale! Występ aktorów  został  nagrany, ponieważ apel odbyły się bez widowni.  Cały spektakl uczniowie naszej szkoły obejrzeli dnia 14 października wraz z wychowawcami podczas wspólnych, klasowych spotkań.

Uroczysta akademia to występy uczniów klas siódmych  oraz nauczycieli   np. Pana Andrzeja Jaworskiego, który grał w scenie lekcji historii niesfornego ucznia lub przemawiającej w imieniu Grona Pedagogicznego  Pani Mirosławy Wojciechowicz. Warto zwrócić uwagę na udaną rolę uczennicy Aleksandry Kreft z klasy 7a,która zagrała sugestywnie nauczycielkę języka polskiego oraz występ Bartosza Wasilkowskiego z klasy 7c w roli króla. O oprawę muzyczną tego mini spektaklu zadbała Pani Mirosława Grynkiewicz, a nad całością uroczystości i przygotowaniem czuwała Pani Anna Wójtowicz-Dobrek .

 

Anna Wójtowicz-Dobrek

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150