Duży sukces Maksymiliana Rydzewskiego!!!

Są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje bezpieczne wakacje 2017 (Nie)znane atrakcje mojego regionu”. Jednym z trzech laureatów w kategorii klas 4-6 został Maksymilian Rydzewski z klasy 5aopiekun artystyczny: Anna Piekarczyk

Maksymilian wygrywa nagrody: Odtwarzacz mp3 ze słuchawkami, akcesoria do pływania renomowanej firmy oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Maksymiliana wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

Konkurs cieszył się jak zwykle wielkim zainteresowaniem! Wszystkie otrzymane prace zostały poddane ocenie zgodnie z regulaminem. Na szczególne uznanie zasługują prace nadesłane przez najmłodszych wykonawców. Wszystkie prace zostały przyjęte z dużym uznaniem. Komisja konkursowa oceniająca podkreśliła inwencję, zaangażowanie, pomysłowość oraz oryginalność technik użytych we wszystkich pracach. Poziom prac był bardzo wysoki. Komisja zdecydowała o przyznaniu 3 nagród w trzech kategoriach wiekowych. Można było wygrać: markowy komputer przenośny typu tablet, wielofunkcyjne urządzenia z funkcją kolorowego skanowania kopiowania i druku renomowanej firmy, okulary Virtual Reality, odtwarzacze MP3, liczniki rowerowe, baseny i akcesoria kąpielowe, a przede wszystkim fantastyczne książki!

Serdecznie gratulujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom i rodzicom za nadesłane prace do konkursu plastycznego objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

Więcej informacji na stronie www.bezpiecznewakacje.pl