Dobre Wyniki Piłkarzy

Dobre Wyniki Piłkarzy

 

Dużo powodów do radości i spokojne święta miała grupa piłkarzy UKS Trójka / LKS Pogoń rocznika 2005/2006 grająca w rozgrywkach Junior D2 – gr. I Gdańsk.

 

Zespół trenera Andrzeja Małeckiego rundę wiosenną rozpoczął 26 marca pokonując na wyjeździe AP KP III Gdynia 4:0. Konto bramkowe otworzył Jakub Bladoszewski, a potem hat-tricka strzelił Piotr Derba. Zawodnik ten 29 marca br. uczestniczył w konsultacji szkoleniowej Kadry Województwa rocznika 2005. Na boisku przy ul. Nauczycielskiej w Gdyni Kadra Województwa rozegrała mecz kontrolny z Arką Gdynia 2005.

 

Przed świętami zespół rozegrał jeszcze trzy kolejki ligowe i odniósł trzy kolejne zwycięstwa:

 

1.04.2017 r. w Lęborku- Trójka/Pogoń – Zina Połchowo 5:1
Bramki: Oliwier Dawidowicz 3, Piotr Derba 2

 

9.04.2017 r. w Wejherowie: Gryf Wejherowo – Trójka/Pogoń 0:2
Bramki: Piotr Derba 2

 

12.04.2017 r. w Lęborku: Trójka/ Pogoń – Konsal Sławoszyno 7:0
Bramki : Oliwier Dawidowicz 2, Piotr Derba 2, Marcel Pawelczyk 1, Aleksander Wojciechowski 1, Patryk Bandrowski 1

 

 

Pracowity tydzień i częste granie odbiło się zdecydowanie na formie zawodników. 10 kwietnia br. na drugi dzień po trudnym meczu ligowym w Wejherowie , zawodnicy drużyny Trójka/Pogoń, jako uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku uczestniczyli w Gdańsku na stadionie przy ul. Traugutta 29 w finale wojewódzkim Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Chłopcy reprezentowali powiat lęborski w finale wojewódzkim w kategorii wiekowej U-12. Fazę grupową nasi zawodnicy zakończyli na I miejscu wygrywając wszystkie mecze. W ćwierćfinale przegrali niestety 1:0 z późniejszą 3. drużyną turnieju SP Straszyn. Mimo tego gratulacje za dobrą postawę no i wygranie najpierw miejskich, a później powiatowych eliminacji.

 

Mecze w grupie:

 

SP3 Lębork – SP Gniew 11:0
SP3 Lębork – SP3 Słupsk 2:0
Sp3 Lębork – SP Prabuty 3:0

 

Mecz ćwierćfinałowy:

 

SP3 Lębork – SP Straszyn 0:1

 

W turnieju wystartowały 24 drużyny.
I miejsce zajął UKS Jedynka Reda, który awansował do finału ogólnopolskiego.

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150