Dni Otwarte w ZSMI

Dni Otwarte w ZSMI

W dniu 18 października 2021 r. w Zespole Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku odbyły się dni otwarte dla uczniów „Trójki”. Udział w nich wzięły wszystkie klasy VIII wraz z opiekunami. Doradca zawodowy ZSMI zapoznał naszą młodzież z ofertą edukacyjną placówki na rok szkolny 2021/2022. Następnie odbyła się projekcja filmu promującego szkołę. Na koniec zostaliśmy oprowadzeni po budynku szkoły, gdzie uczniowie zapoznali się z infrastrukturą budynku. Mieli również okazję wchodzić bezpośrednio do sal lekcyjnych, w których odbywały się lekcje.  Ósmoklasiści w trakcie zajęć zapoznali się z nauczycielami przedmiotów i uczniami ZSMI.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku za poświęcenie i miłe przyjęcie nas w progi swojej szkoły.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content