Dni Otwarte w LO nr 1 w Lęborku

Dni Otwarte w LO nr 1 w Lęborku

Aby podjąć jak najlepiej przemyślaną decyzję dotyczącą przyszłej szkoły i zawodu – uczniowie klas VIII zwiedzają lęborskie szkoły. Dnia 10.11.2021 r. wychowankowie i nauczyciele „Trójki” odwiedzili Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Lęborku. Pracownicy i uczniowie szkoły ponadpodstawowej oprowadzili młodzież po budynku szkoły, zapoznali z ofertą edukacyjną swojej placówki. Uczniowie SP 3 mieli okazję wchodzić bezpośrednio do sal lekcyjnych, gdzie nauczyciele prowadzący konkretny przedmiot opowiadali im o tym jak wygląda nauka w LO 1, jakie są wymagania względem uczniów. Klasy VIII dowiedziały się, że w liceum uczyć się można np. języka hiszpańskiego, a klasa o profilu „CYBER.MIL” jest elitarną klasą, jedyną w województwie pomorskim, z informatyką plus– poszerzoną o zagadnienia m.in. z cyberbezpieczeństwa, kryptologii, programowania, robotyki, systemów sieciowych, baz danych, technologii webowych i mobilnych. Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom LO 1 za organizację wizyty uczniów SP 3 w Waszej szkole!

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content