"NIE dla palenia śmieci w domowych piecach” rozstrzygnięcie konkursu

„NIE dla palenia śmieci w domowych piecach” rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 2 czerwca 2017 r. w Społecznej Szkole Podstawowej LTO w Lęborku w ramach „Lęborskich Dni Techniki” dla Juniora pn. „Młody Technik” odbyło się  wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu plastycznego pn. „NIE dla palenia śmieci w domowych piecach”.

 
Do konkursu zakwalifikowało się 65 najlepszych prac wykonanych przez dzieci i młodzież z lęborskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 
Celem konkursu ekologicznego było podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania niskiej emisji związanej m.in. ze spalaniem śmieci w przydomowych piecach oraz informowanie o szkodliwości tego postępowania.

 
I miejsce – Daria Patelczyk kl. IIIB
II miejsce – Julia Jętczak kl. IIIB
III miejsce – Miłosz Puzdrowski kl. IIIB

 

 

wychowawca: Celina Skibicka

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150