BUDŻET OBYWATELSKI 2021 !!!

Szanowni Państwo!

Gorąco zachęcamy do zagłosowania na projekty naszej szkoły w budżecie obywatelskim.

W tym roku możecie Państwo zagłosować na poniższe projekty:

– Rozbudowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3

– Gry i zabawy przy szkole SP3

– Dostosowanie pomieszczeń do realizacji zadań edukacyjnych – ogólnodostępnych przy SP3

Głosowanie nad listami projektów złożonych w ramach „Budżetu Obywatelskiegow Lęborku” na 2021 rok przeprowadza się w formie elektronicznej – za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej pod adresem: lebork.budzet-obywatelski.org w terminie od 10 czerwca 2020 r., godz. 00.00 do 24 czerwca 2020 r. godz. 24.00.
Ponadto mieszkańcy miasta będą mogli zagłosować elektronicznie w dniu 22 czerwca 2020r. w godz. 08.00 – 16.00 w mobilnym punkcie, w sali operacyjnej (hol główny) Urzędu Miejskiego w Lęborku.

Przypominamy, że uprawnionymi do wzięcia udziału w głosowaniu są mieszkańcy Miasta, którzy ukończyli 13 lat nie później niż na 7 dni przed pierwszym dniem głosowania.

Pełna lista projektów wraz z opisami dostępna jest na stronie na stronie internetowej pod adresem: lebork.budzet-obywatelski.org.

Prosimy, abyście zaangażowali Państwo do głosowania swoich najbliższych, przyjaciół, sąsiadów, bo skorzystają na tym Wasze dzieci, czyli uczniowie naszej szkoły!
Liczymy na Państwa wsparcie i  wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać odpowiednią liczbę głosów!!!

DO DZIEŁA!

Mariola Małecka