Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

W dniach 08.01.2020-10.01.2020r. Zorganizowano spotkanie profilaktyczne z policjantami z Komendy Policji w Lęborku nt. "Bezpieczne ferie". W spotkaniu wzięły udział wszystkie klasy SP nr 3, kl.I-VI.  Podczas spotkania z uczniami policjanci przedstawili zasady zachowania bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Sanki, narty czy zabawy na śniegu są atrakcyjne dla dzieci, ale czasem dochodzi do nieszczęśliwych wypadków, które często spowodowane są nieostrożnością czy brakiem wyobraźni.  Policjanci położyli szczególny nacisk na właściwe korzystanie z miejsc przeznaczonych do zabaw oraz przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.  Na zakończenie życzyli wszystkim dobrego i bezpiecznego odpoczynku w czasie ferii oraz wspaniałych zabaw na śniegu, na który trzeba poczekać:) 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150