Andrzejkowe wróżby

Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma czarnego kota i szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też wróżyć sobie samemu, ale trzeba to robić w czasie niezwykłym. Ten niezwykły czas miał miejsce w naszej szkole w czwartek 30.11.2017r., kiedy to uczniowie klas I – III pod opieką Małego SU wraz z uczennicami ze szkolnego koła Wolontariatu pod opieką p. M. Sadowskiej przebrani w cyganki i wróżki przygotowali rozmaite wróżby. Każdy mógł dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Emocje były ogromne. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie i o to nam właśnie chodziło. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre przepowiednie i wróżby andrzejkowe się sprawdzą.
Dziękujemy dziewczętom z Wolontariatu oraz uczniom klasy IIIc za szczególne zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu wróżb dla koleżanek i kolegów naszej szkoly.
Opiekunowie Małego SU