Andrzejkowa Nocka w Szkole

Rodzice klasy IIIB w sposób nietuzinkowy przygotowali wieczór andrzejkowy. W programie wieczoru znalazły się tradycyjne wróżby, zabawy harcerskie i ruchowe ze śpiewem oraz zawody. Dzieci świetnie bawiły się. Tak wspominały andrzejkową noc:

„…Było dużo śmiechu. W mojej wróżbie napisane było, że” Jutro rano podrze ci się piżama”. Na szczęście ta wróżba nie spełniła się, bo rano piżama była cała…” (Wiktoria D.)

„…Najbardziej podobało mi się to, że pani i wszystkie mamy bawiły się razem z nami. Pani Beatka przebrała się za księdza i według mnie to był hit wieczoru…” (Ewlinka N.)

„…Rano obudziła nas piosenka „Hej miśki czas wstać”. Potem zjedliśmy śniadanie i szykowaliśmy się do domciu. Ta noc mi się bardzo podobała ponieważ było dużo zabaw i mogłam spędzić czternaście godzin z przyjaciółmi.” (Daria P.)

„…Nie mogę doczekać się kolejnych andrzejek.” (Antoś K)

„…Bardzo chciałam mieć taką noc i moje marzenie się spełniło” (Ola D)

Uczniowie kl. IIIB