Andrzejkowa Nocka w Szkole

Andrzejkowa Nocka w Szkole

Rodzice klasy IIIB w sposób nietuzinkowy przygotowali wieczór andrzejkowy. W programie wieczoru znalazły się tradycyjne wróżby, zabawy harcerskie i ruchowe ze śpiewem oraz zawody. Dzieci świetnie bawiły się. Tak wspominały andrzejkową noc:

 

„Nadszedł wreszcie ten długo oczekiwany dzień. Od samego rana rozmawialiśmy tylko o czekającej nas nocy w szkole. Punktualnie o dziewiętnastej przyjechałam do szkoły z plecakiem pełnym słodkości, śpiworem i moją ulubioną poduszką. Oj, działo sie tej nocy, działo!Przy muzyce wszyscy tańczyli i nikomu nie brakowało sił. Mieliśmy okazję nie tylko potańczyć i poskakać, ale także wziąć udział w andrzejkowych wróżbach. W rolę wróżbity znakomicie wcieliła się mama koleżanki Darii. Andrzejkowa wróżba z ciasteczkiem przepowiadała nam przyszłość. Mnóstwo śmiechu było również podczas zabawy z jedzeniem jabłka bez użycia rąk. Pełni emocji położyliśmy się spać późną nocą…” (Paulinka G.)

 

„…Było dużo śmiechu. W mojej wróżbie napisane było, że” Jutro rano podrze ci się piżama”. Na szczęście ta wróżba nie spełniła się, bo rano piżama była cała…” (Wiktoria D.)

 

„…Najbardziej podobało mi się to, że pani i wszystkie mamy bawiły się razem z nami. Pani Beatka przebrała się za księdza i według mnie to był hit wieczoru…” (Ewlinka N.)

 

„…Rano obudziła nas piosenka „Hej miśki czas wstać”. Potem zjedliśmy śniadanie i szykowaliśmy się do domciu. Ta noc mi się bardzo podobała ponieważ było dużo zabaw i mogłam spędzić czternaście godzin z przyjaciółmi.” (Daria P.)

 

„…Nie mogę doczekać się kolejnych andrzejek.” (Antoś K)

 

„…Bardzo chciałam mieć taką noc i moje marzenie się spełniło” (Ola D)

 

 

Uczniowie kl. IIIB

 

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150