AKTUALNOŚCI

19 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

SPOTKANIA Z RODZICAMI W DN. 20.09 I 21.09

CZYTAJ...

15 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

KONKURS NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

KONKURS

CZYTAJ...

11 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

„Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół” – rekrutacja

Projekt „Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji wśród uczniów lęborskich szkół” jest realizowany w ramach działania 03.02. Edukacja Ogólna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Celem projektu jest polepszenie jakości procesu kształcenia poprzez podwyższenie kompetencji uczniów oraz doskonalenie kwalifikacji nauczycieli. Wśród najważniejszych zadań wymienić należy: zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe uczniów biorących udział w projekcie, …

CZYTAJ...

8 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO GŁ. KSIĘGOWEGO

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

CZYTAJ...

8 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

OBCHODY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

 

CZYTAJ...

6 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

ZAPISY DO ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

Chętne osoby zapraszamy od dnia dzisiejszego do zapisów w sekretariacie szkoły.

CZYTAJ...

5 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

NOWY ROK SZKOLNY

Uczniowie, z uśmiechem i na galowo, ruszyli do szkoły. Pierwszy apel szkolny za nami. Do grona uczniów Trójki dołączyło pięćdziesięcioro pierwszoklasistów. Dziewczęta z chóru uświetniły wydarzenie piosenką i wierszem. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów.  

CZYTAJ...

4 Wrz · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Jadłospis stołówki szkolnej oraz deklaracja na obiady

JADŁOSPIS 11 pdfJADŁOSPIS 18 pdfdeklaracja na obiady DZIECI – pdf

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150