AKTUALNOŚCI

16 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

List Rzecznika Praw Dziecka

„Szanowni Państwo, przesyłam link do listu Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, który obchodzimy 20 listopada: http://brpd.gov.pl/sites/default/files/list_z_okazji_ogolnopolskiego_dnia_praw_dziecka_2018.pdf Poniżej zamieszczam także wersję tekstową listu: List z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka Nie ma dzieci – są ludzie… Janusz Korczak Drodzy i Szanowni, 20 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka – święto ustanowione …

CZYTAJ...

15 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

WYNIKI 2 ETAPU WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO 2018/2019 DLA UCZNIÓW KLAS 4-6

Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości książki Anny Czerwińskiej-Rydel „Zdobyć koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce.”   Lp. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość punktów 1. Anna Olech 6s 14 2. Natalia Lewandowska 6s 13 3. Agnieszka Gawęda 6s 17 4. Bartosz Richert 6s   8 5. Mateusz Piątek 6b 10 6. Zuzanna Świstun 6b 15 7. …

CZYTAJ...

14 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Uroczysty apel z okazji 11 lsitopada

Piękny jubileusz osiągnęła Nasza Niepodległa Polska. Dzisiaj otrzymaliśmy wielką dawkę patriotyzmu. Cała społeczność szkolna, ubrana w stroje galowe i przypiętą rozetką, oraz zaproszeni goście – byli nauczyciele naszej szkoły- wspólnie odśpiewała cztery zwrotki hymnu państwowego. Następnie odbył się apel przygotowany przez uczniów kl. IVc i chór szkolny. W programie wykorzystano elementy pantomimy, za pomocą której …

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

PODZIĘKOWANIA

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Lęborku  pragnie złożyć gorące podziękowania dla komitetu organizacyjnego oraz wszystkich nauczycieli odpowiedzialnych za przygotowanie szeregu działań związanych z uczczeniem obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole. Dziękuję za wszelką pomoc w organizacji i czuwaniu nad sprawnym przebiegiem obchodów. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie jakie zostało włożone …

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Niepodległość w oczach dziecka”

Klasy IV – VI I miejsce: Kaja Moczyło i Julia Waszczuk II miejsce: Daria Patelczyk i Maja Klasa III miejsce: Julia Prystupa i Anna Jeka Wyróżnienia: Nikodem Sopyłło i Katarzyna Chojnacka   Klasy I – III I miejsce: Antoni Formela, Maja Studniarz i Lea Pańczyszyn II miejsce: Agata Wrześniewska, Lena Lewandowska, Blanka Sienkiewicz i Dominik …

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

„Szanowni Państwo,  w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. W związku z powyższym  uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym listem. (…) Z poważaniem Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej Jarosław Pinkas Główny Inspektor Sanitarny …

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Jadłospis od 13.11.2018  do 16.11.2018

JADŁOSPIS  OD 13.11.2018 DO 16.11.2018 WTOREK 13.11.2018 Zupa kartoflanka Alergeny –7,9, 250g Naleśniki z twarogiem Alergeny – 1,3,7, 70g Napój: kompot  śliwkowy   180g ŚRODA 14.11.2018 Zupa barszcz biały Alergeny -3, 7,9, 250g Pałki z kurczaka Alergeny – 70g Ziemniaki z koperkiem   180g Surówka z fasolki szparagowej Alergeny – 3,7, 150g Lemoniada cytrynowa   …

CZYTAJ...

8 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

#RekordDlaNiepodległej

Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zaprasza wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.  Bicie rekordu polegać będzie na tym, że w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy wspólnie …

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150