AKTUALNOŚCI

19 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

ŻYCZENIA NA WAKACJE!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.Mariola Małecka  dyrektor SP nr 3 w Lęborku

CZYTAJ...

19 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

Kto z nas prędzej i lepiej!

CZYTAJ...

19 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

List Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2018/2019

Warszawa, 18 czerwca 2019 r. Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,             szkoła nie mogłaby istnieć bez zaangażowanych w swoją pracę nauczycieli i dyrektorów. To dzięki Państwu młodzi ludzie zdobywają wiedzę i nowe umiejętności, poznają bogactwo otaczającego nas świata. Pod Państwa opieką uczniowie kształtują swoje charaktery, mierzą się z przeciwnościami, przezwyciężają własne słabości i ograniczenia, czerpią …

CZYTAJ...

17 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

SUKCESY NASZYCH UCZNNIC OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „BEZPIECZNE WAKACJE”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, była organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Bezpieczne Wakacje”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej. Komisja konkursowa, wyłoniła zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII. W obu kategoriach na I miejscu znalazły się prace uczennic naszej szkoły, a dodatkowo 2 prace zostały wyróżnione. …

CZYTAJ...

17 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

Wolontariusze w świetlicy szkolnej

W miesiącu czerwcu świetlica szkolna  nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem EDUQ. W ramach zajęć wolontariusze z Hiszpanii i Gruzji prowadzili zajęcia kulturoznawcze i językowe.

CZYTAJ...

17 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

Zacznij dobrze dzień

Nasza szkoła przyłączyła się do kampanii społecznej organizowanej przez Fundacja Dbam o Mój Z@sięg oraz Akademia JA- podkreślającej ważność relacji osobistych. Projekt ten zachęca dzieci oraz dorosłych do porannego witania się na 5 sposobów oraz kontynuowania tego nawyku przez resztę życia. Uczniowie naszej szkoły chętnie spełniali wymogi tej kampanii i ochoczo realizowali jego założenia.Aleksandra Aleksandrowicz-Łuc

CZYTAJ...

17 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

Lekcja podsumowująco- orzeźwiająca z języka angielskiego

Ostatnie fale upałów zmusiły nas do małej modyfikacji prowadzonych zajęć i wprowadzenia pewnych innowacji. Jedną z nich było przeprowadzanie zajęć na szkolnym dziedzińcu lub nawilżanie i regeneracja uczniowskich ciał, samodzielnie przygotowywanym smoothie. Uczniowie ćwiczyli umiejętności mówienia i słuchania ze zrozumieniem oraz powtarzali dotychczas poznane słownictwo i struktury gramatyczne z języka angielskiego, bawiąc się przy tym …

CZYTAJ...

17 Cze · Natalia Zając · Brak komentarzy

Podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Labirynt Wyobraźni” – „Łódź Podwodna”

W siódmej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Labirynt Wyobraźni” o tytule przewodnim „Łódź Podwodna” wzięło udział 4019 uczestników z Polski, Ukrainy, Rumuni i Chin. Praca naszego ucznia – Łukasza Pawelczyka z klasy 4c została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej. Opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk Gratulacje!!!. W konkursie, oprócz szkół, udział wzięło aż 30 placówek artystycznych. Jury z …

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150