AKTUALNOŚCI

18 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

JADŁOSPIS od 21.01.2019  do 25.01.2019

JADŁOSPIS od 21.01.2019  do 25.01.2019 PONIEDZIAŁEK 21.01.2019 Zupa  jarzynowa z koperkiem Alergeny –7,9, 250 g Spaghetti z makaronem i serem żółtym   Alergeny –1,3,7, 350 g Sok wyciskany z jabłka marchwi buraka   180g Kompot jabłkowy Alergeny 150g WTOREK 22.01.2019 Zupa ogórkowa Alergeny -,7,9, 250g Kopytka okraszane boczkiem i cebulką Alergeny – 1,3,7 220g Surówka …

CZYTAJ...

16 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

List dotyczący przeciwdziałania dopalaczom i bezpieczeństwa uczniów podczas ferii zimowych

Zapraszamy do zapoznania się z Listem Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców. List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

CZYTAJ...

15 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Nabór na rok szkolny 2019/2020 do lęborskich przedszkoli i szkół podstawowych

Nabór na rok szkolny 2019/2020 do lęborskich szkół Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej przyjmuje się dzieci, zamieszkałe w obwodzie danej placówki, na podstawie zgłoszenia rodziców. Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana placówka dysponuje wolnymi miejscami. Wnioski oraz wszelkie informacje nt. rekrutacji można …

CZYTAJ...

14 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu zagrali dla WOŚP-u. W niedzielę 13 stycznia 2019r. wyruszyliśmy kwestować dla dzieciaków. Łącznie zebraliśmy 2694,83zł. Wszystkim darczyńcom serdecznie DZIĘKUJEMY! W tym roku dla orkiestry zagrali: Joanna Zimnowoda VA, Aleksandra Stolc VA, Tomasz Misiak VC, Natasza Lizińska VIA, Julia Apanowicz VIA, Maria Engel VIA, Oliwia Reszka VIA, Oliwia Kondratowicz VIB, Zuzanna Świstun …

CZYTAJ...

14 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Wyróżnienie dla Leny Basiak

Wyróżnienie dla Leny Basiak w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym ” Kolory jesieni”. Opiekun : Mirosława Grynkiewicz

CZYTAJ...

14 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Nagroda w Powiatowym Konkursie „CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA – EKO ŚWIĘTA.”

Jak co roku MDK w Lęborku był organizatorem Powiatowego Konkursu „Coraz bliżej święta…” Na tegoroczny konkurs wpłynęły 102 prace z 10 szkół i placówek powiatu lęborskiego. Jury doceniło wysiłek naszych uczniów.   NAGRODĘ otrzymała: Oliwia Hrycyk z klasy 5c. Opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk   Gratulacje!!!   Celem konkursu było szerzenie bożonarodzeniowych symboli tradycji polskich …

CZYTAJ...

14 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

WYNIKI 4 ETAPU WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO 2018/2019 DLA UCZNIÓW KLAS 4-6

Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości książki Martina Widmarka „Antykwariat pod Błękitnym Lustrem”   Lp. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość punktów 1. Anna Olech 6s 16 2. Natalia Lewandowska 6s 17 3. Agnieszka Gawęda 6s 16 4. Bartosz Richert 6s 12 5. Mateusz Piątek 6b 14 6. Zuzanna Świstun 6b 18 7. Weronika Pietrzak 6a …

CZYTAJ...

14 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Nagrody w Powiatowym Konkursie – „Projekt Pocztówka”

Organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego– „Projekt Pocztówka” była Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VIII ze szkół podstawowych z powiatu lęborskiego. Na konkurs wpłynęło ok.60 prac z całego powiatu. II MIEJSCE – Antonina Stenka kl.5b – nl Anna Piekarczyk III MIEJSCE – Lena Basiak kl.4d – nl Ewa Makurat …

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150