AKTUALNOŚCI

27 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Życzenia wakacyjne

Wszystkim naszym uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy, by rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego oraz przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania. Wakacje to czas wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi, wracajcie zatem bogatsi o nowe, wartościowe przyjaźnie. Wypoczywajcie tak byście mogli rozpocząć nowy rok …

CZYTAJ...

21 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Szkolny Klub Bezpieczeństwa przy SP3 w Lęborku został laureatem ogólnopolskiego konkursu

W roku szkolnym 2017/2018 Szkolne Kluby Bezpieczeństwa objęła swoim patronatem Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Jury konkursu postanowiło, że laureatem konkursu zostaje Szkolny Klub Bezpieczeństwa w Lęborku – opiekun SKB Anna Piekarczyk. Klub otrzymuje I nagrodę, a członkowie Klubu worki z odblaskowym logotypem SKB. Nagrodzony plakat wykonała Kaja Moczyło z kl. 5s Komisja Konkursu postanowiła …

CZYTAJ...

21 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Laureaci w V Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Żywioły – Ziemia”

Organizatorem konkursu była SJSP w Lęborku. W tym roku na V Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Żywioły – Ziemia” wpłynęło ponad 550 prac. Jury wyłoniono zwycięzców w kategoriach 11-14 lat:   II miejsce – Szymon Łabacki 6s – nl. Ewa Makurat III miejsce – Aleksandra Filipowicz 6b – nl Anna Piekarczyk   Wyróżnienie – Mateusz Piątek 5b …

CZYTAJ...

21 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zielona Ojczyzna”

Niezależne jury składające się z przedstawicieli Stowarzyszenia PROGRESSIO i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu przyznało:   II miejsce – Mateuszowi Piątek, lat 11, SP nr 3 w Lęborku – opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk Gratulacje!!!     Organizatorem V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zielona ojczyzna” była Szkoła Podstawowa nr 42 przy współudziale Stowarzyszenia PROGRESSIO we Wrocławiu. …

CZYTAJ...

20 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Organizacja zakończenia roku szkolnego  – 22 czerwiec  2018 r.

Klasy – VIA, VIB, VIS – rozdanie świadectw – godz. 8.00: VI A – sala 20 VI B – sala 19 VI S– sala 32   Klasy – VA, VB, VS – godz. 8.00 – aula spotkania w klasach: V A – sala – 24 V B – sala – 28 V S – sala …

CZYTAJ...

19 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Klasa Vs na obozie survivalowym w Załakowie

Klasa Vs uczestniczyła w obozie survivalowym w Załakowie. Program obozu nie pozwalał na nudę. Poza wieloma zadaniami sprawnościowymi musieliśmy zmierzyć się z testem na odwagę i przejść w całkowitych ciemnościach przez las. Były też opowieści mrożące krew w żyłach przy ognisku do późnej nocy. Wszystkie zadania jakie przed nami postawiono wymagały od nas współpracy i …

CZYTAJ...

19 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

IV Festiwal Muzyki Dawnej im. Piotra z Grudziądza

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w IV Festiwalu Muzyki Dawnej im. Piotra z Grudziądza. Festiwal odbył się oczywiście w Grudziądzu a nasi młodzi artyści zaprezentowali się na scenie Festiwalu. Festiwal ten to wielowątkowy projekt muzyczno-edukacyjny, który promując muzykę dawną wykorzystuje współczesne formy angażowania odbiorcy. Gratulujemy młodym artystom.  

CZYTAJ...

19 Cze · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

”Z pasją po zdrowie”

Zawodniczki z klas III uczestniczyły w Spartakiadzie siatkarskiej pt.  ”Z pasją po zdrowie” która  realizowana jest  przez Fundację Małgorzaty Glinki. Turniej odbył się w Łebieniu w dniu 13.06.2018r. Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale. Był to pierwszy siatkarski turniej naszych przyszłych zawodniczek. Opiekun: Radosław Rapalski

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150