AKTUALNOŚCI

24 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

IA – Uczymy się programować

Poznajemy świat przyrody i kolejne kody. W zadaniach oczywiście pomagają nam Ozoboty. Celina Skibicka

CZYTAJ...

22 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Rozstrzygnięcie  Szkolnego Konkursu dla klas I – III „Najlepiej zorganizowana klasa ” roku szkolnym 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 Samorząd Uczniowski dla klas I – III organizował szereg akcji punktowanych.  Celem konkursu było wyłonienie najlepiej zorganizowanej i zgranej klasy. I miejsce zajęła klasa IIIC – 97,87 % wych. p. Jolanta Futoma II miejsce zajęła klasa IIID – 94,32% wych. p. Barbara Król III miejsce zajęła klasa IIIB – 90,76% wych …

CZYTAJ...

21 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Jadłospis 14.05.2018 – 17.05.2018

JADŁOSPIS od 14.05.2018  do 18.05.2018 PONIEDZIAŁEK 21.05.2018 Zupa krupnik Alergeny – 9 250g Spaghetti z makaronem Alergeny – 1,3, 200g Woda nie gazowana z cytryną 100ml Owoc: banan 90g WTOREK 22.05.2018 Zupa koperkowa Alergeny – 7,9, 250g Kotlety rybne Alergeny – 1,3,4, 100g Ziemniaki  z koperkiem 180g Surówka z selera z rodzynkami, słonecznikiem i orzechami …

CZYTAJ...

17 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Szkolny Konkurs Historyczny z okazji 100-lecia niepodległości Polski.

Trwając w uroczystym jubileuszu obchodów 100-lecia nie podległości nauczyciele historii i języka polskiego zorganizowali dla uczniów klas VI konkurs wiedzy o niepodległej Polsce. Do udziału zgłosiło się 10 uczniów, którzy rozwiązywali test z wiedzy o pierwszych dniach niepodległego kraju. Musieli zapoznać się z tekstami źródłowymi oraz życiorysem Józefa Piłsudskiego. Uczniowie zaprezentowali wysokie umiejętności. Szkolna Komisja …

CZYTAJ...

17 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Dzień Ziemi w klasie IA

Szkolny projekt  „Ziemia” uczniowie klasy IA rozpoczęli uczestnictwem w spotkaniu edukacyjnym na temat prawidłowej segregacji odpadów w kinie „Fregata w Lęborku. Była to świetna okazja do tego, aby przygotować konkursowe prace plastyczne pt.: „Segreguję z pasją” i  pokazać wszystkim jak należy dbać o naszą planetę. W trakcie zajęć dzieci zbierały wiadomości o Ziemi tworząc pierwsze …

CZYTAJ...

16 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Dni wolne od zajęć oraz dzień sportu!

UWAGA! 18 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, szkoła zapewnia dzieciom opiekę na świetlicy od 6.50 do 15.30, świetlica środowiskowa pracuje bez zmian. 21 maja w naszej szkole odbywać się będzie dzień sportu zgodnie z poniższym harmonogramem: Klasy I – III                            …

CZYTAJ...

16 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Lapbooki w 2 a

Lapbooki klasy 2 a to własnoręcznie wykonane książki o życiu pszczół i mrówek. Każdy lapbook jest inny i niepowtarzalny. Pomysł był najważniejszy. Lapbooki są kolorowe, przyciągają uwagę oglądających swoją atrakcyjnością. Wykonując teczki tematyczne uczniowie mogli uporządkować i pogłębić wiedzę na temat pszczół i mrówek. Metoda ta ma wiele walorów edukacyjnych i jest pozytywnie odbierana przez same dzieci. Uczą i bawią, a jednocześnie stanowią pole …

CZYTAJ...

15 Maj · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Warsztaty rolkarskie pod bacznym okiem p. Juliana Ziółkowskiego

W dniu 10 maja uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach podstaw jazdy na rolkach. Dzieci uczyły się utrzymania prawidłowej postawy podczas jazdy, zachowania równowagi, omijania przeszkód oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Trzygodzinne zmagania na rolkach sprawiły dzieciom wiele przyjemności i satysfakcji. Zajęcia prowadził znany popularyzator rolkarstwa, jeden z najlepszych w Polsce zawodników w rolkarstwie szybkim …

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150