AKTUALNOŚCI

18 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

„ODSZUKAJ RYBKĘ”

GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH PRZYGOTOWANYCH PRZEZ DZIECI Z KÓŁKA PLASTYCZNEGO KLAS I – III POD KIERUNKIEM PANI CELINY SKIBICKIEJ

CZYTAJ...

18 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W dniach 09.01. -12.01.2018r. Szkolne Koło Wolontariatu z Samorządem Uczniowskim zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrano ponad 500 zł. !!!!!! Ponadto Nikola – wolontariuszka SKW, w sklepie swojej rodziny zebrała 140zł. Serdecznie dziękujemy Pani Michałowskiej oraz mieszkańcom Słuszewa i okolic!!!

CZYTAJ...

18 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

SPEKTAKL TEATRALNY „RÓŻNORODNOŚĆ KULTUR EUROPY”

W poniedziałek 15 stycznia uczniowie klas pierwszych i drugiej mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Różnorodność kultur Europy”  w kinie Fregata. Sztukę przygotowali aktorzy Polskiego Teatru Muzycznego. Był to interaktywny spektakl, podczas którego dzieci wyruszyły w podróż celem odnalezienia największych wartości w poszczególnych krajach Unii Europejskiej. Podczas swojej fascynującej podróży pokonały starożytnego demona wykorzystując największy …

CZYTAJ...

15 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Wiadomość dla rodziców

dot. wszawicy

CZYTAJ...

15 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

PEDIKULOZA czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie

CZYTAJ...

12 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

WYNIKI 4 ETAPU WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO 2017/2018 DLA UCZNIÓW KLAS 4-6  

  Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości książki Zuzanny Orlińskiej „Detektywi z klasztornego wzgórza”   Lp. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość punktów 1. Dawid Babij 5a 11 2. Natasz Lizińska 5a 6 3. Maksymilian Rydzewski 5a 4 4. Zuzanna Świstun 5b 14 5. Igor Tuskowski 5b 6 6. Natalia Gromadzka 6b 16 7. Julia Romanowska …

CZYTAJ...

12 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Księgozbiór MOL NET+

Uwaga!!! Od 12.01.2018 został uruchomiony internetowy katalog biblioteczny naszej szkoły. Każdy, kto chce sprawdzić dostępność wybranej lektury/książki/czasopisma, może to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć w ikonkę „KSIĘGOZBIÓR” (zdj. 1), a następnie wpisać poszukiwaną pozycję (zdj. 2). Zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru!  

CZYTAJ...

12 Sty · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Dobre wiadomości z etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dnia 10 stycznia 2018 roku odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”. Tematyka konkursu obejmuje w tym roku okres, który wpisuje się w okrągłą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie muszą wykazać się znajomością faktografii, malarstwa uzbrojenia i formacji wojskowych. Naszą szkołę reprezentował Daniel Zegler z …

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150