AKTUALNOŚCI

15 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

PROŚBA DO RODZICÓW

MAJĄC NA UWADZE BEZPIECZEŃSTWO DZIECI, ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH RODZICÓW (OPIEKUNÓW) PRZYPROWADZAJĄCYCH I ODBIERAJĄCYCH SWOJE DZIECI ZE ŚWIETLICY O KORZYSTANIE Z DOMOFONU,  A TAKŻE NIE WCHODZENIE NA TEREN SZKOŁY. DZIĘKUJEMY! 

CZYTAJ...

15 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

WYNIKI 2 ETAPU WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO 2017/2018 DLA UCZNIÓW KLAS 4-6

Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości książki Elżbiety Zubrzyckiej „Nie poddawaj się!”   Lp. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość punktów 1. Dawid Babij 5a 12 2. Natasz Lizińska 5a 6 3. Maksymilian Rydzewski 5a 11 4. Zuzanna Świstun 5b 18 5. Igor Tuskowski 5b 9 6. Natalia Gromadzka 6b 10 7. Julia Romanowska 6b 18 …

CZYTAJ...

14 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Dzień Marchewki

31.10. 2017r. w szkole po raz pierwszy obchodziliśmy „Dzień Marchewki”. Było pomarańczowo, zdrowo i wesoło. Organizatorem akcji był Mały Samorząd Uczniowski. Celem akcji było zachęcenie dzieci do spożywania marchwi i ich przetworów jako źródła witamin, jak również wyrabianie wśród dzieci nawyku zdrowego odżywiania.    

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Harmonogram wydawania obiadów od 14.11.2017

 Harmonogram (2)

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

10 listopada uczniowie naszej szkoły włączyli się w przygotowania Stulecia Odzyskania Niepodległości, uroczyście obchodząc 99. rocznicę tego wydarzenia. Podczas uroczystego apelu oddali hołd naszym przodkom, którzy często z narażeniem życia, a jeszcze częściej poświęcając je, dążyli niezłomnie do Wolności. Wolności, która jest darem największym, o który musimy dbać, i którego stracić nam nie wolno! Niepowtarzalną …

CZYTAJ...

13 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Jadłospis 13.11 – 17.11.2017

  JADŁOSPIS  Od 13.11 do 17.11.2017 PONIEDZIAŁEK 20.11.2017 Rosół z makaronem 250g Kotlet schabowy 70g Ziemniaki 180g Surówka z marchwi i pora z majonezem 100g Kompot owocowy 150g WTOREK 21.11.2017 Zupa z ciecierzycy na wędzonce 250g Klopsiki w sosie śmietanowo -koperkowym 100g Kasza jęczmienna biała 150g Surówka czerwonej kapusty i majonezem 100g Kompot owocowy 100g …

CZYTAJ...

9 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

WIZYTA W PIEKARNI

Klasa III a i III c odwiedziła piekarnię ,,Darznik’’ w Mostach. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję przyjrzeć się z bliska pracy piekarza, obserwować cykl produkcyjny pieczenia bułek, chałek, rogalików. Dzieci zapoznały się z urządzeniami wykorzystywanymi w piekarni do przygotowania ciasta na różne rodzaje pieczywa, dowiedziały się również, jakie urządzenia przydatne są do produkcji bułek, pakowania chleba. …

CZYTAJ...

8 Lis · Łukasz Pyzdrowski · Brak komentarzy

Klasa 4 b w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W poniedziałek 6 listopada klasa 4 b gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej na zajęciach. ,,Budowanie własnej wartości ,na podstawie książek Michała Zawadki’’ to temat zajęć. Dzieci bardzo zaangażowały się w zabawę. Mówiły, pisały o sobie i innych. Wyrażały uczucia jakimi darzą swoje koleżanki i kolegów. Lustereczko powiedz….dzieci patrząc w lusterko mówiły o sobie miłe rzeczy. …

CZYTAJ...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150