AKTUALNOŚCI

Obserwuj co ciekawego wydarzyło się w naszej szkole

Wiadomość dla rodziców

dot. wszawicy

Czytaj dalej...

PEDIKULOZA czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie

Czytaj dalej...

Księgozbiór MOL NET+

Uwaga!!! Od 12.01.2018 został uruchomiony internetowy katalog biblioteczny naszej szkoły. Każdy, kto chce sprawdzić dostępność wybranej lektury/książki/czasopisma, może to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć w ikonkę „KSIĘGOZBIÓR” (zdj. 1), a następnie wpisać poszukiwaną pozycję (zdj. 2). Zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru!  

Czytaj dalej...

Dobre wiadomości z etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Dnia 10 stycznia 2018 roku odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”. Tematyka konkursu obejmuje w tym roku okres, który wpisuje się w okrągłą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie muszą wykazać się znajomością faktografii, malarstwa uzbrojenia i formacji wojskowych. Naszą szkołę reprezentował Daniel Zegler z ...

Czytaj dalej...

DO WAKACJI ZOSTAŁO

NIE MOŻECIE SIĘ DOCZEKAĆ?

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150