24 godzinny rejs żaglowcem

- dodatkową nagrodą dla laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Impresje morsie 2018”

24 godzinny rejs żaglowcem – dodatkową nagrodą dla laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Impresje morsie 2018”

Cudowny rejs

Było cudownie. Dziękujemy, że nas Pani namówiła. Wszystkie nagrody odbieraliśmy, ale poprosiliśmy Panią organizatorkę o przesłanie pocztą, bo trochę się uzbierało i było też kilka szklanych rzeczy, o których bezpieczeństwo się baliśmy w czasie rejsu:) sam rejs bardzo łagodny. Super dla maluchów i na pierwszy raz. Panowie bardzo mili. Dzieci chętnie pomagały np. przy stawianiu żagla:) nie da się opisać. Super przygoda. Dziękujemy bardzo.”

Rodzic – Marzena B.

Organizator Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Fotografii Marynistycznej „Impresje morsie 2018” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 68 im.12 Pułku Ułanów Podolskich w Szczecinie przygotował dodatkową nagrodę „Przygodę życia na żaglowcu” – 24 godzinny rejs żaglowcem Oleander dla dzieci i opiekunów: Leny Basiak 3d, Julii Hendrich 3d, Huberta Rolbieckieg 5s oraz Amelii Miotke 6a. Rejs odbył się 25 maja po rozdaniu nagród ok. godz. 14.00 i trwał do ok. godz. 14.00 dnia następnego.

Natomiast Olga Winiarczyk 6b, (ze względu na wiek) też ma nagrodę – rejs żaglowcem Kapitan Borchard – wstępnie planowany jest w dniach 13 – 15 września, 2018r. Szczegóły w późniejszym terminie.

Opiekun artystyczny – Anna Piekarczyk