Rodzice podejmują III Wyzwanie z Uczymy Dzieci Programować - "Tydzień z technologią"

Rodzice podejmują III Wyzwanie z Uczymy Dzieci Programować – „Tydzień z technologią”

1.Mój smartfon, mój tablet-jak powinien wyglądać, jakie funkcje posiadać, żeby nie tylko bawił, ale i uczył.

2. Bezpieczny Internet – gra planszowa z kodami QR.

3.Nie tylko używam, ale i tworzę – dziecięce pomysły na funkcjonalne aplikacje.

4.Mały robot w świecie rozszerzonej rzeczywistości

5.Uwaga, akcja, cięcie – tworzymy naszą pierwszą reklamę

Za zaangażowanie i poświęcony czas bardzo dziękuję państwu Joannie i Danielowi Pańczyszyn wraz córką Leą, Justynie i Marcinowi Pujsza wraz z Igą i Marcelem, Annie Mielewczyk wraz córkami Nadią i Wiktorią, Lidii Terman wraz z córkami Julią i Laurą, a także Tadeuszowi i Sabinie Penk wraz z córką Weroniką i państwu Sylwii i Przemkowi Jażdżewskim z Igorem i babcią Basią:)

Wszystkie pomysły na wspólnie spędzony czas z dziećmi będą brały udział w konkursie – „Tydzień z technologią”.

Celina Skibicka