Jasełka

DESCRIPTION

Jasełka

Jak co roku w adwencie, w naszej szkole zostały wystawione Jasełka. Tym razem w przedstawienie zaangażowali się  uczniowie klasy III A.

Scenografia do Jasełek, którą  przygotowała  wychowawczyni kl. III A p. Celina Skibicka, przedstawiała  oko opatrzności Bożej i rajskie drzewo.

Pantomimą uczniowie przedstawili całą historię zbawienia i tajemnicę narodzin Jezusa ,przypominając zebranym rodzicom, nauczycielom i uczniom najważniejsze przesłanie  zbliżających się święta. Gesty, mimika i taniec aktorów oraz muzyka i na koniec wspólny śpiew wprowadziły nas w  nastrój radości i atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Autorem zdjęć jest p. Anita Patelczyk

Beata Bikowska